Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
02/02/2018 - 08:40

Lubomierz: Kolędnicy w Domu Seniora „Pod Jaworzynką”

W zimowy dzień na ustach podopiecznych Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu zagościł uśmiech i spore zaciekawienie. Przyczynili się do tego uczniowie z Mszany Górnej, należący do zespołu regionalnego „Zagórzańska Dziatwa”.

Młodzież z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej, w towarzystwie kadry nauczycielskiej, zaniosła do domu seniora wesołą nutę, noworoczne życzenia oraz radość. Podopiecznym śpiew kolęd w rytmie góralskiej, tradycyjnej kapeli bardzo przypadł do gustu. Nie obeszło się bez wzruszeń i gromkich braw. Na zagórzańskich kolędników czekał także słodki poczęstunek oraz podziękowania ze strony dyrekcji, pracowników i podopiecznych placówki.

Dla uczniów wizyta w domu seniora była sporą lekcją szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka. Ich występ powiększył także kolekcję dobrych uczynków dla najbardziej potrzebujących. Podopieczni Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu mieli zaś okazję wspólnie pokolędować, przyjąć noworoczne życzenia i oderwać się od codziennej rutyny.

Fot. ZSiP Mszana GórnaDziękujemy za przesłanie błędu