Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
01/02/2017 - 11:20

Magik Band: zespół disco polo z Krynicy rusza na podbój Eurowizji!

„Kocham Cię moja Renato” to utwór, z którym grupa MagiK Band z Krynicy Zdroju wystartuje w polskich eliminacjach festiwalu Eurowizja 2017.

- W tym roku zespół Magik Band postanowił znów spróbować i tak oto Nasz utwór "Kocham Cię moja Renato" jest propozycją do Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 (Eurovision Song Contest) :) A nuż się uda ;) - donoszą członkowie grupy na swoim profilu na Facebooku.

Posłuchajcie tegorocznego przepisu Magik Band na sukces. 

Zobacz też: Kapela Góralska Ciupaga: salę rozsadzili, ale zajęli trzecie miejsce. Finał Mam Talent należał do…

To już drugie podejście MagiK Band w staraniach o reprezentowanie Polski w festiwalu Eurowizja. W zeszłym roku zespół zaproponował swój - również autorski - kawałek „Szkolny Zjazd”.

Muzycy, którzy chcą reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2017 mogą zgłaszać się do 20 stycznia. Koncert eliminacyjny zostanie wyemitowany przez TVP 1 już 11 lutego. Do finału preleselekcji trafi – zgodnie z regulaminem – 9 wykonawców, którzy otrzymają najwyższą ilość głosów od telewidzów. W tamtym roku do końca eliminacji przeszedł Michał Szpak, z piosenką Color of Your Life, który już podczas Eurowizji zajął ósmą lokatę. 

Członkowie zespołu: Łukasz Mikulski - założyciel zespołu, tekściarz, wokalista i klawiszowiec; Sylwester Czyszczoń - współzałożyciel grupy i saksofonista, Mateusz Rajski – gitarzysta, Rafał Pasoń – perkusista, Przemek Kocemba – gra na trąbce, Marek Górska – basista. Grupa rozpoczęła działalność w 2010 roku.

ES [email protected] Fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe