Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
05/09/2020 - 10:30

Malowane na szkle: obrazy Anety Stanowskiej w Wysowej inspirowane sztuką ludową

W Wysowej podziwiać można malowane na szkle, inspirowane sztuką ludową, obrazy Anety Stanowskiej. Pasją artystki jest projektowanie ubiorów z lnu.

Turyści znajdują w Wysowej regionalne eksponaty, wyroby artystyczne miejscowych twórców, związane z kulturą łemkowską, nagrania muzyczne, albumy, mapy i materiały promocyjne. Dowiedzą się o szlakach turystycznych, zabytkach architektury i bazie noclegowej.

Zobacz też: Nowy Sącz - autobusy kursują objazdami. Ale czy pasażerowie o tym wiedzą?

Do 25 września podziwiać można malowane na szkle, inspirowane sztuką ludową, obrazy Anety Stanowskiej, mieszkanki Wysowej. Pasją artystki jest projektowanie ubiorów z lnu. Przed przyjazdem w Beskid Niski tworzyła ekologiczną odzież lnianą, wyroby z wełny i bawełny.   Wystawę można oglądać w Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego (oprócz poniedziałków)wtor ki, środy, czwartki od 10 - 15, piątki i soboty od 10-17 niedziele od 11-17. Centrum nie będzie czynne od 14 do 16 września.  (MK) fot. aut.

Malowane na szkle, inspirowane sztuką ludową obrazy Anety Stanowskiej w Wysowej
W Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego w Wysowej podziwiać można malowane na szkle, inspirowane sztuką ludową, obrazy Anety Stanowskiej. Pasją artystki jest projektowanie ubiorów z lnu.


Dziękujemy za przesłanie błędu