Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
02/05/2020 - 11:20

Martyna Kaleta i jej najnowszy singiel. Co było dla niej największą inspiracją?

Martyna Kaleta to młoda, sądecka artystka. Kilka dni temu wydała swój kolejny singiel pt. ”What is my love”. Inspiracją do napisania utworu było to, co wydarzyło się w jej życiu prywatnym – piosenka ma więc bardzo emocjonalny wydźwięk. Posłuchajcie naszej rozmowy i najnowszego singla!

Martyna Kaleta jest tegoroczną maturzystką. Tworzy odkąd skończyła 9 lat. Muzykę traktuje jako pasję, jednak nie miałaby nic przeciwko, gdyby stała się jej sposobem na życie. Artystka talent odziedziczyła po rodzicach - tata jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, mama z kolei śpiewała w chórze.

Na co dzień Martyna zajmuje się pisaniem własnych piosenek. Dowiedzieliśmy się, że niezmiennie, od najmłodszych lat woli tworzyć i śpiewać w języku angielskim. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na międzynarodowych festiwalach, między innymi w Gruzji, Bułgarii, Włoszech i we Francji.

Czytaj także: Martyna Kaleta to wschodząca gwiazda z Nowego Sącza. Wkrótce chce nagrać płytę

Piosenka ”What is my love” opowiada historię nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny, próbującej zrozumieć, dlaczego związek dwojga ludzi darzących się uczuciem musiał się zakończyć.

Epidemia koronawirusa, a także zbliżająca się matura spowodowały, że artystka musiała odłożyć w czasie plany związane z koncertami. Jak tylko wszystko wróci do normy, będziemy mieli okazję posłuchać jej na żywo w Nowym Sączu. Kliknij, zobacz fanpage artystki i bądź na bieżąco!

k.kos@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu