Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
11/06/2018 - 12:00

Michał Szczygieł koncertował w swojej rodzinnej miejscowości [ZDJĘCIA]

Michał Szczygieł znany z programu telewizyjnego The Voice of Poland odwiedził szkołę w Nowej Wsi. Dzieci przywitały go oklaskami. Z tej okazji przygotowały piękne plakaty z jego podobizną. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci artysty i jego młodych fanów.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi zgotowały Michałowi Szczygłowi gorące przyjęcie. Witały go oklaskami. Z tej okazji uczniowie przygotowali rysunki z jego podobizną.

Zobacz też Studenci bawili się z Michałem Szczygłem i Grupą Eratox [ZDJĘCIA]

Michał zaśpiewał dla młodych słuchaczy swoją znaną i lubianą piosenkę. Po koncercie do artysty ustawiła się wielometrowa kolejka. Dzieci miały okazję porozmawiać z Michałem i zrobić sobie z nim zdjęcie. Uczniowie byli zachwyceni. Ten występ na długo utkwi im w pamięci.

Zobacz też Sądeczanin Roku 2017. Michał Szczygieł jest dumny z tego, że pochodzi z Sądecczyzny

- Składamy serdeczne podziękowanie panu Michałowi. Życzymy wielu osiągnięć wokalnych, jak również spełnienia marzeń w dalszym zdobywaniu wiedzy po skończeniu liceum – mówi dyrekcja szkoły.


RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. Marian Klimek

Michał Szczygieł koncertował w swoje rodzinnej miejscowości
Michał odwiedził szkołę w swojej rodzinnej miejscowości. Dzieci witały go gorącymi oklaskami jak również przygotowały rysunki i napisy z jego podobizną. (Fot. Marian Klimek)


Dziękujemy za przesłanie błędu