Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
23/01/2023 - 18:00

Muszyna: przyjdź na spotkanie z autorami i bohaterami kwartalnika „Sądeczanin HISTORIA”

Ostatni, grudniowy kwartalnik „Sądeczanin HISTORIA” w całości został poświęcony działaczom „Solidarności” w okresie stanu wojennego. Posłuchajcie historii osób, które wiele poświęciły, aby obalić komunistyczny system.

Kolejne spotkanie z autorami i bohaterami kwartalnika „Sądeczanin HISTORIA” odbędzie się w Muszynie. Do tej pory Czytelnicy historycznego periodyku mogli wysłuchać wstrząsających historii w Łącku (13 stycznia), Nawojowej (19 stycznia) i w Starym Sączu (23 stycznia).

Podczas spotkań można było wysłuchać relacji Zygmunta Berdychowskiego, Leszka Zegzdy, Eugeniusza Barana czy Alicji Derkowskiej. W Muszynie w Czytelnikami „Sądeczanin HISTORIA” spotka się Andrzej Szkaradek.

Spotkanie zaplanowano na czwartek, 26 stycznia. Wydarzenie odbędzie się w Ratuszu w Muszynie. Spotkanie promujące grudniowy kwartalnik „Sądeczanin HISTORIA” rozpocznie się o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

W czasie spotkania będzie można zakupić najnowszy kwartalnik (4/2022) w cenie regularnej 12.50 złotych. Dla Czytelników przygotowaliśmy również specjalną promocję na pakiet dwóch kwartalników (grudzień 2022 oraz grudzień 2021), które opowiadają o sądeckiej „Solidarności”. Dwa wydania „Sądeczanin HISTORIA” dostępne będą w cenie 20 złotych za komplet.

Zamów e-wydanie kwartalnika - KLIKNIJ TUTAJ.

(oprac. s.[email protected].info, fot. TK)Dziękujemy za przesłanie błędu