Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
17/06/2018 - 19:50

Muszyna zaprasza na "Święto Muszyńskich Ogrodów, 23 i 24 czerwca

W dniach 23-24 czerwca (sobota- niedziela) w Muszynie odbędzie się Święto Muszyńskich Ogrodów: Biblijnych, Sensorycznych, Magicznych, Parku Kultury i Dawnego Rzemiosła. W programie znajdzie się wiele atrakcji, w tym spacery z przewodnikiem po ogrodach, liczne koncerty, a także prezentacja rękodzieła artystycznego i degustacje potraw z Ziemi Świętej.

Święto Muszyńskich Ogrodów rozpocznie się 23 czerwca, o godzinie 13  spacerem z przewodnikiem po Ogrodach Biblijnych (ulica Kościelna). Tego dnia wystąpią też: uczniowie szkoły gry na skrzypcach metodą suzuki (godz. 14), „Popradzkie smyki” (godz. 14. 30), „Łojdyrytki”  (godz. 15), „Nastolatki” ( godz. 15. 30) oraz „Muszyniacy” (godz. 16).

W niedzielę, 24 czerwca (godz. 14) w Parku Kultury i Dawnego Rzemiosła przy Dworze  Starostów odbędzie się wernisaż wystawy Konrada Rogozińskiego. Nie zabraknie warsztatów ceramicznych, a także koncertu (godz. 15 – 18) Moniki Dubel (śpiew) i Mr. Sierg (saksofon). Ponadto będzie degustacja potraw z Ziemi Świętej, wybijanie dukatów oraz  sfera dziecka.  Na Święto Ogrodów Muszyńskich zaprasza Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna.

(MaK). fot. arch aut i plakat organizatora.
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu