Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
03/08/2018 - 15:10

Muszyna:"W krainie żywej wody". Premiera odniosła ogromny sukces!

„W krainie żywej wody” to barwne, profesjonalnie przygotowane widowisko, zainspirowane baśniami i legendami z regionu, które wczoraj (2 sierpnia) do Parku Zdrojowego Zapopradze w Muszynie przyciągnęło tłumy widzów. Premierowy spektakl odniósł ogromny sukces. Wykonawcy otrzymali rzęsiste brawa i wielokrotnie bisowali!

W Parku Zdrojowym Zapopradzie w Muszynie widzowie podziwiali premierę widowiska muzycznego, zainspirowanego bogactwem wód mineralnych Ziemi Muszyńskiej. Nie zabrakło m.in.: legendy o poszukaniu w noc świętojańską kwiatu paproci, panieńskich wróżbach, uzdrawiającej mocy źródełek, wodniku,  miłości potężnego Popradu do małej Muszynki czy potędze  żywiołów Matki Natury: wody, powietrza, ognia.

"W krainie  żywej wody" to trzeci,  po Mussina i Mussina II  spektakl, w którym spotykały się: gra aktorska, śpiew, taniec i muzyka.

Musical przygotował zespół teatralno-muzyczny „Mussina” na podstawie podań historycznych i legend. Scenariusz i reżyseria: Izabela Małgorzata Bajorek, muzyka – Maciej Nieć. Choreografia: Izabela Natalia Bajorek - współpraca: Jolanta Rutka.

(MKA) fot. aut.

Muszyna:"W krainie żywej wody". Premiera odniosła ogromny sukces!
„W krainie żywej wody” to barwne, profesjonalnie przygotowane widowisko, zainspirowane baśniami i legendami z regionu, które wczoraj (2 sierpnia) do Parku Zdrojowego Zapopradze w Muszynie przyciągnęło tłumy widzów.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020