Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
05/06/2020 - 10:55

Najnowszy miesięcznik "Sądeczanin" to nie tylko teksty. Mamy dla was mapę

Czerwiec to dla naszych czytelników miesiąc pełen niespodzianek. Planując wydanie czerwcowego numeru "Sądeczanina" postanowiliśmy przygotować dla was coś specjalnego, co zostanie z wami dłużej.

Ponieważ tematem numeru czerwcowego "Sądeczanina" jest Jezioro Rożnowskie i malownicza gmina Gródek nad Dunajcem, przygotowaliśmy dla naszych czytelników mapę obejmującą najważniejsze atrakcje regionu. To nie tylko przydatne informacje dla kierowców, ale również warte uwagi, zabytkowe kościoły, ścieżki rowerowe, kładki dla pieszych, ruiny zamku i rożnowskie skałki - miejsce uwielbiane przez wspinaczy. 

Na mapie znajdziecie również ośrodki wypoczynkowe i restauracje, które serwują nie tylko wyśmienite dania lokalnej kuchni, ale także - jak w przypadku restauracji Lemon - dania bezglutenowe dla dzieci. 

Aby kupić "Sądeczanina" w promocyjnej cenie, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Czytaj też: Nareszcie! E-wydanie miesięcznika "Sądeczanin" już w sprzedaży

Od niedawna miesięcznik jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar "Sądeczanina", a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link.

Na terenie Nowego Sącza pismo kupisz także stacjonarnie - w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

k.kos@sadeczanin.info, fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020

„Mecenas Czytelnictwa”