Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
03/11/2016 - 18:00

Nowy Sącz w obiektywie. Zrób zdjęcie wygraj pieniądze

To już dziewiąta edycja konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”, organizowanego przez Sądecką Bibliotekę Publiczną. Zdjęcia w dwóch kategoriach: wydarzenia oraz obraz miasta można nadsyłać do 3 stycznia 2017 roku. Pula nagród to prawie 3,5 tys. zł.

– Prace konkursowe, zgodnie z regulaminem, wykonane być muszą w granicach Nowego Sącza, dlatego też szczególnie teraz - w czasie wakacyjnych odwiedzin w naszym mieście - przypominamy o możliwości wzięcia udziału w konkursie. Nagrody czekają, a my raz jeszcze zachęcamy do fotografowania – informują organizatorzy.

To już dziewiąta edycją konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większą frekwencją. Zadanie nie jest trudne, tym bardziej, że tematyka fotografii jest bardzo szeroka. Dwie kategorie: „wydarzenia” oraz „obraz miasta” pozostawiają fotografującym dużą swobodę wyboru tematu. Wszystkie nadesłane i zgodne z regulaminem zdjęcia staną się częścią wystawy „Tak było. Nowy Sącz 2016”, która tradycyjnie w styczniu otwiera sezon wystawienniczy w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki. Przewodniczącym jury jest ceniony sądecki fotografik Piotr Droździk.

Regulamin konkursu

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu