Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
05/03/2023 - 18:30

Nowy Sącz: marzec w Sądeckiej Bibliotece Publicznej. Warto wybrać się na te wydarzenia

Jak już informowaliśmy główna siedziba Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. J. Szujskiego w Nowym Sączu przez prawie miesiąc będzie nieczynna – od 13 marca do 8 kwietnia z powodu inwentaryzacji księgozbioru. Nie oznacza to jednak, że nie będą odbywały się różnego rodzaju wydarzenia, organizowane przez tę placówkę.

Marzec będzie pod tym względem bardzo urozmaicony. Zobacz nadchodzące wydarzenia:

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Frątczak – Biś

7 marca, godz. 17.

Sala reprezentacyjna sądeckiego ratusza

Jak ukryć niedoskonałości figury i podkreślić jej atuty? Czym jest analiza według 12 typów urody i jak znaleźć swój? Jak łączyć kolory, aby wyglądać niebanalnie?

Wszyscy zainteresowani odpowiedziami na te pytania nie mogą przegapić spotkania z Aleksandrą Frątczak-Biś – psycholog biznesu, osobistą stylistką, blogerką, autorką książek: „Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej”, „Znajdź swój styl”, „Jak ubrać się do pracy?: biznesowy dress code dla kobiet”. Aleksandra prowadzi również warsztaty inspiracyjne oraz szkolenia z zakresu dress code’u i budowania wizerunku dla firm.

Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można odebrać za okazaniem bibliotecznej karty w wypożyczalni przy ul. Franciszkańskiej 11. Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: 18 443-87-52 wewn. 29, [email protected]

Dalszą częśc artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu