Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
10/06/2015 - 11:48

Nowy Sącz: Premiera audiobooka rapera Arkadio. Żyj z pasją

Wczoraj (9 czerwca) w Miasteczku Multimedialnym Brainville chrześcijański raper Arkadiusz 'Arkadio' Zbozień zaprezentował audiobook „Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją.” Celem wydawnictwa jest przekonanie ludzi do życia z pasją.
Pomysłodawca akcji „Rób to, co kochasz” - Arkadio jest przekonany, że nie ma ludzi, którzy nie posiadają marzeń. Aby pokazać innym jak je osiągnąć do projektu zaprosił: muzyka Kamila Bednarka, CeZika, Aleksandra Betę (mistrz polski w judo) i Dominikę Staniewicz (doradca zawodowy), którzy w krótkich video-nagraniach mówili o swoim doświadczeniu w walce o życie z pasją. Każda wypowiedź dotyczyła jednego z etapów wejścia na tę drogę, czyli : marzenie, niedowierzanie, determinacja, frustracja, i w końcu wejście na drogę „Rób to, co kochasz”.

Wczoraj w Nowym Sączu raper Arkadiusz 'Arkadio' Zbozień zaprezentował audiobook „Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją.” To wydarzenie związane było ze startem II etapu ogólnopolskiej akcji pt: „A wszystko zaczęło się od…”

Pomysłodawcą akcji jest raper Arkadio, który po radykalnej przemianie w wieku 17 lat odrzucił narkotyki i rozpoczął swoją walkę o życie z pasją.

- Olewałem życie, paliłem marihuanę i handlowałem nią - mówił Arkadio. - Wyznawałem „tumiwisizm” i nie byłem szczery sam ze sobą. Zmieniłem się dzięki rozmowom z Kamilem Zboźniem, moim bratem. W moim domu nie mówiło się o uczuciach, a on powiedział mi, że mnie kocha i to mnie „rozwaliło”. Następnym krokiem była modlitwa wstawiennicza i spowiedź z całego życia. Stałem się innym człowiekiem. Robię to co kocham. Wiem, że przeciwieństwem sukcesu jest przeciętność, a największym trudem jest wykonywanie codziennie małych kroków prowadzących do sukcesu.

Przekaz uczestników projektu, wzbogacony emocjonalnymi opowieściami gwiazd, dociera do osób, które stoją na początku swojej zawodowej drogi i podejmują życiowe decyzje. Z tym przesłaniem dotarł do bardzo wielu ludzi i odbył niedawno pierwszą zagraniczną trasę koncertową po Wyspach Brytyjskich.

O swoich doświadczeniach opowiadali m.in. Andrzej Tokarz (który znalazł w sobie motywację do uprawiania maratonów biegowych) i Bogdan Krzak (były pracownik korporacji, który pomaga osobom uzależnionym).

Audiobook jest swego rodzaju słuchowiskiem, obudowanym utworami muzycznymi i innymi dodatkami, które go wzbogacają.


RTCK to akcja społeczna (a także płyta, spotkania i trasy koncertowe), która ma celu promowanie życia w zgodzie ze swoimi talentami oraz pasjami. Zachęca ludzi do życia pełną piersią i doskonalenia swoich talentów.
Projekt skierowany jest głównie do uczniów i studentów.


Arkadiusz 'Arkadio' Zbozień (1990) muzyk i raper urodzony w Nowym Sączu. Wydał trzy płyty: "Zdolny do wszystkiego", "Nikt, nigdy", "Najlepsze przed nami". Ostatnia została płytą roku 2011 w konkursie na www.chrzescijanskiegranie.pl. Opublikował książkę pt. „Rób to co kochasz”. Zajął drugie miejsce w muzycznej "Bitwie o Harlem" w 2010 r. w Warszawie.

(Rob)
Fot. Rob
 


Dziękujemy za przesłanie błędu