Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
02/08/2020 - 13:10

O czym można przeczytać w sierpniowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin"?

Jest już sierpniowy numer najchętniej kupowanego w regionie miesięcznika "Sądeczanin". Znajdziecie go nie tylko w punktach sprzedaży (sprawdź, gdzie kupisz), ale również na naszej stronie internetowej, w wersji online. Tym razem mamy dla Was coś specjalnego!
Kwartalnik "Sądeczanin" HISTORIA" i najnowszy, sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Sierpniowe wydanie miesięcznika "Sądeczanin" jest już w sprzedaży. Jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych czytelników coś specjalnego. Temat numeru został poświęcony sanktuariom znajdującym się w regionie nowosądeckim.

Jak dostać bon turystyczny? Czy uda się postawić tak bardzo potrzebny most w Kamionce? Odpowiedzi na te pytania też szukajcie na łamach naszego pisma.

- Mimo ulewnych deszczy w Polsce wciąż mamy suszę. Krótkotrwałe i intensywne opady powodują lokalne podtopienia. Występowanie tych pozornie wykluczających się zjawisk jednocześnie jest efektem zmian klimatycznych. Każdy może jednak podjąć działania realnie poprawiające sytuację - zapewnia Anna Sawicka, ekspert ds. rozwoju strategii ekologicznej Banku Ochrony Środowiska. Więcej np. o rządowym programie „Moja Woda”, który oferuje wsparcie na inwestycje związane z wykorzystywaniem zatrzymanej wody, w tym budowę zbiornika retencyjnego, możecie się dowiedzieć z materiału naszego partnera - Banku Ochrony Środowiska na stronie nr 2. 

Mamy dla Was również inspirujące przemyślenia naszego felietonisty - red. Leszka Mazana i urzekająco kobiece spojrzenie na czas i przestrzeń Agaty Kuś. Jedną z najbardziej poruszających historii jest opowieść Grzegorza Czerwickiego, który trafił do więzienia – i tam poznał Jezusa. Od tego momentu w jego życiu zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy…

Tylko w "Sądeczaninie" przeczytajcie też kolejny odcinek niepowtarzalnego cyklu "Jak nie być frajerem" dra Grzegorza Malinowskiego.

Aby kupić miesięcznik "Sądeczanin", wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Od niedawna miesięcznik jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar "Sądeczanina", a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link. Miesięcznik jest dostępny również stacjonarnie, w punktach sprzedaży, które możesz sprawdzić tutaj.

Zachęcamy do lektury!

[email protected], fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)