Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 31 marca. Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
11/08/2016 - 11:35

Pomóż szkole wygrać 10 tys. zł. Wystarczy kliknąć

Od Ewy Chorążak-Gacek, dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju otrzymaliśmy list z prośbą o wsparcie szkoły, biorącej udział w organizowanym przez bank konkursie na najlepszą kronikę Szkolnej Kasy Oszczędności.

Wystarczy się zalogować i kliknąć. Stawką jest 10 tys. zł. Oto apel z Rabki.
**   
SKO przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdrój  jest w finale ogólnopolskiego konkursu na kronikę SKO - wygraliśmy eliminacje regionalne  w połączonych województwach małopolskie  -świętokrzyskie.

W finale jest tylko 11 szkół, my reprezentujemy woj. małopolskie i świętokrzyskie.  Mamy szansę, jako szkoła, wygrać 10 tys złotych. Jednak wszystko zależy od liczby zdobytych głosów w głosowaniu internautów.

Dlatego bardzo prosimy o głosy oraz promocję tego głosowania wśród znajomych , rodziny itp. Poświęćcie nam tylko niecałe 3 minuty, tyle trwa zarejestrowanie/jeżeli głosowało się w poprzednich edycjach, wystarczy się zalogować/ i oddanie głosu. Z jednego adresu e-meilowego można zagłosować tylko raz, jeden użytkownik = jeden adres e-mail = jeden głos - dlatego tak ważny jest każdy nowy głos/adres e-meilowy/.

Oto link do naszej kroniki

Przed kliknięciem „GŁOSUJ”, należy najpierw się zalogować lub zarejestrować, a potem wybrać naszą kronikę: Szkoła Podstawowa nr  2 Rabka-Zdrój i dopiero kliknąć „GŁOSUJ”
Dyrektor szkoły mgr Ewa Chorążak- Gacek, nauczyciele, uczniowie oraz opiekunowie SKO: M. Róg i B. Wierzba Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rabce - Zdrój
(s)Dziękujemy za przesłanie błędu