Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
27/05/2015 - 15:35

Posłuchajcie nowego albumu Rogova

Dariusz Zapiór, bardziej znany w środowisku hiphopowym jako Rogov, wydał właśnie swój pierwszy solowy album „Nowe Drzewo”.
Młody muzyk swoją przygodę z komponowaniem rozpoczął dwa lata temu, tworząc grupę Iluzja składającą się z raperów: Dunaja, Zappera i Abby. Pierwszy album oraz kolejne utwory udało mu się nagrać dzięki inwestowaniu własnych środków w domowe studio nagrań, które nazwał Studio Iluzja”.

Pierwszy album „Nowe Drzewo” został stworzony jako album promujący moją twórczość i opierający się na zapoznaniu słuchaczy z moją osoba. W tym albumie teksty zależne są od utworu np. jeden utwór miał na celu przedstawienie sytuacji politycznej w naszym państwie, a następny ukazanie swoich umiejętności rapowania poprzez szybkie rapowanie. Kolejny album, który jest planowany będzie w stylu lat dziewięćdziesiątych, to jest oldschool rap, i powstanie dzięki zjednoczeniu się członków grupy – mówi Dariusz Zapiór.

Rogov, poza nagrywaniem rapu, uczęszcza do Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach oraz trenuje sztuki walki. Do swoich muzycznych osiągnięć zalicza: 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Mroczna Husaria” i 2 miejsce w Bitwie Freestyle w Chełmcu. (JB)


Dziękujemy za przesłanie błędu