Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
03/10/2018 - 15:15

Pozytywna dyscyplina względem dzieci? Klub Aktywnych Mam mówi, co to takiego

Po ćwiczeniach z jogi na wolnym powietrzu oraz warsztatach z samoobrony przyszedł czas na zajęcia bardziej merytoryczne. Na jesienno-zimowe popołudnia Klub Aktywnych Mam proponuje udział w darmowych warsztatach pod nazwą "pozytywna dyscyplina - mamo sprawdzaj, testuj, działaj". Dzięki nim, mamy dowiedzą się jak skutecznie "okiełznać" swoje dziecko.

Klub dotyczy mam, więc zajęcia dotyczyć będą dyscypliny dzieci. Temat ciekawy i zaskakujący, ponieważ obecnie często zastanawiamy się czy w powszechnym nurcie wychowania "bezstresowego" dyscyplina jeszcze w ogóle istnieje. I co to jest "pozytywna dyscyplina"? Czy rodzicie potrafią tak wychowywać swoje dzieci, aby umiały sobie radzić w trudnych sytuacjach i nie reagowały od razu agresją?

Warsztaty "pozytywna dyscyplina - mamo sprawdzaj, testuj, działaj" poprowadzi Anita Kałyniuk psycholog, doradca zawodowy, a prywatnie mama trójki dzieci. Warsztaty obejmują osiem spotkań tematycznych, z których pierwsze odbędzie się już w środę 17 października w siedzibie stowarzyszenia.

Limit miejsc jest ograniczony, zapisy trwają do 7 października. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie Klubu Aktywnych Mam.

(KS) Fot. Klub Aktywnych MamDziękujemy za przesłanie błędu