Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
27/12/2020 - 17:05

Prenumerata "Sądeczanina" w specjalnej cenie tylko do jutra. Sprawdź!

Miesięcznik "Sądeczanin" wydawany jest przez Fundację Sądecką już od ponad trzynastu lat jako pismo poruszające sprawy lokalne, bliskie i ważne dla mieszkańców Sądecczyzny. Jeszcze tylko przez dwa dni trwa oferta specjalna. Nie czekaj - zamów prenumeratę już teraz!

Zachęcamy naszych czytelników do składania zamówień na prenumeratę miesięcznika "Sądeczanin" i kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA" na rok 2021 – najchętniej wybieranych regionalnych publikacji z Sądecczyzny. Comiesięczne wydania to nie tylko bogate źródło artykułów przybliżających wydarzenia minionych miesięcy i aktualności z regionu, ale również mistrzowskie felietony, niepublikowane dotąd wiersze sądeckich poetów, artykuły naukowe i obszerne teksty poruszające tematykę związaną z lokalną gospodarką.

Czytaj też: Teraz przy zamówieniu prenumeraty otrzymasz prezent od "Sądeczanina"!

Oferta specjalna, czyli roczna prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" w cenie 70 zł obejmującej koszt wysyłki jest ważna jeszcze tylko dziś i jutro, czyli do 28 grudnia 2020 roku. Dwanaście wyjątkowych wydań to kalendarium przedstawiające najważniejsze wydarzenia z regionu Sądecczyzny. Z nami nic cię nie ominie!

Nie czekaj i jeszcze dziś zamów nasz miesięcznik. Wpłat można dokonywać przelewem lub przekazem pocztowym na konto wydawcy nr 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355 Fundacja Sądecka, 33-395 Chełmiec, Niskowa 161. Zamówienia prenumeraty miesięcznika oraz kwartalnika można dokonać również telefonicznie 18 475-16-26 lub mailowo: b.berdychowska@sadeczanin.info. Zachęcamy do  lektury! (k.kos@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”