Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
10/11/2016 - 16:45

Przyjaciele zagrają dla Darka Rzeźnika

Po koncercie w Piwnicznej-Zdroju tym razem w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu Regionalny Zespół Dolina Popradu i Fundacja Na Ratunek, przy współudziale ludzi kochających region zapraszają na drugi koncert charytatywny „Nadpopradzkie serca”. Impreza odbędzie się w niedzielę 13 listopada. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie Darka Rzeźnika.

Koncert charytatywny Nadpopradzkie Serca – 13 listopada, godz. 16.00 – MCK SOKÓŁ, sala. im. L. Lipińskiego. Wykonawcy: Kapela PASTUSZKOWE GRANIE ze Szczurowej, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca NISKOWIOKI z Niskowej, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca DOLINA DUNAJCA z Nowego Sącza.

Dariusz Rzeźnik nie żyje. Przegrał walkę z nowotworem

Koło Gospodyń Wiejskich MANIOWY z Maniów, Zespół Regionalny BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca PODEGRODZIE z Podegrodzia, Zespół Regionalny MYSTKOWIANIE z Mystkowa, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca DOLINA POPRADU z Piwnicznej Zdroju, Zespół Regionalny LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej

Zespół Regionany ŚWARNI ŁOJCE z Sadku Kostrzy, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca PIĄTKOWIOKI z Piątkowej, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca GÓRALE ŁĄCCY z Łącka, Absolwenci III STUDIUM FOLKLORYSTYCZNEGO oraz Zespół HOLEVIATERS.

Zobacz: Piwniczna-Zdrój: „Nadpopradzkie serca” zagrały i zaśpiewały dla Darka (ZDJĘCIA!)

Koncertowi towarzyszyć będzie degustacja potraw regionalnych.

(JB), fot. MIGADziękujemy za przesłanie błędu