Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
11/03/2014 - 14:51

Rozdajemy bilety do Kina SOKÓŁ: Światła rampy

Tym razem dla naszych Czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na „Światła rampy”. Aby wygrać bilety, należy podać nazwisko legendarnego komika, który wystąpił razem z Chaplinem w „Światłach rampy”?
Na Państwa odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], maile prosimy przesyłać do piątku (14 marca) do godziny 12. W tytule wiadomości należy podać tytuł filmu, a w treści oprócz odpowiedzi swoje imię i nazwisko.
Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy bilety do kina, a o wygranej poinformujemy Państwa za pomocą wiadomości zwrotnej.

20.03. 2014 godz. 18:30

ŚWIATŁA RAMPY - SPOTKANIA Z KLASYKĄ KINA
USA 1952, 137' dramat
reż. Charles Chaplin
bilety: 10 zł (8 zł członkowie DKF KOT)

W przededniu I wojny światowej stary, zapomniany clown Calvero (Chaplin) dożywa swoich dni, topiąc rozgoryczenie w alkoholu. Jego życie zmienia się w chwili, w której ratuje młodą tancerkę Terry (Claire Bloom) od otrucia się gazem. Calvero pomaga niedoszłej samobójczyni zdobyć pieniądze na leczenie i zakochuje się w dziewczynie. Czule pielęgnowana Terry odzyskuje zdrowie i zaczyna występować, tym razem z sukcesem. Próby powrotu Calvero na scenę są mniej skuteczne. Tymczasem Terry zakochuje się w młodym kompozytorze, Neville'u, a Calvero znika z jej życia, nie chcąc stać na przeszkodzie jej szczęściu. Dziewczyna odnajduje go jednak na ulicy. Poruszony jej dobrocią Calvero postanawia wystąpić w koncercie charytatywnym... (opis dystrybutora).

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe