Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
27/04/2021 - 08:15

Ruszyła rekrutacja na kolejny semestr na WSB-NLU w Nowym Sączu

WSB-NLU rozpoczyna rekrutację na kolejny semestr - to najlepszy moment, by dołączyć do jednej z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce.

Większość przyszłych studentów zaczyna zastanawiać się nad wyborem uczelni już po egzaminie dojrzałości. Czasem jednak okazuje się, że to za późno. Polskie uczelnie indywidualnie rozpoczynają rekrutację na studia (są to zazwyczaj różne terminy). Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu wystartowała… już 15 kwietnia!

Szansa na wysokiej klasy wykształcenie
WSB-NLU to jedna z najstarszych i najbardziej cenionych w kraju uczelni prywatnych. Pomimo chwilowego kryzysu, w roku 2020 powróciła na listy rankingowe i jest to jedna z najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce wg. rankingu Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Jeśli nie chcesz przegapić swojej szansy na studia w tej prestiżowej, międzynarodowej uczelni - nie czekaj dłużej, albowiem rekrutacja trwa już 15 kwietnia!

Dlaczego nie należy zwlekać? Rekrutacja na semestr letni zakończyła się dla WSB-NLU niemal rekordowym wynikiem. Miejsc na wielu kierunkach po prostu zabrakło. WSB-NLU odnotowała 98 proc. wzrost liczby studentów (w porównaniu do analogicznej rekrutacji sprzed roku), a to nie lada sukces. Terminy rekrutacji nie ulegają przesunięciom, podobnie jak terminy matur, ale Ty możesz zadbać o swoją przyszłość już dziś. Jeśli odpowiednio wcześniej przejdziesz etap rekrutacji i dopełnisz wszystkich koniecznych formalności zagwarantujesz sobie miejsce na wybranej specjalności.

Co możesz studiować na WSB-NLU?
Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu ma bogatą ofertę edukacyjną, z której naprawdę warto skorzystać. Program zajęć został stworzony w taki sposób, by zyskać jak najwięcej wiedzy oraz umiejętności od praktyków i profesjonalistów z danej dziedziny. Do wyboru na uczelni są studia stacjonarne:

 • Studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku Zarządzanie - w języku polskim lub angielskim - koszt 418 zł/m-c
 • Studia drugiego stopnia (magisterskie) na kierunku Zarządzanie -  w języku polskim lub angielskim, koszt 468 zł/m-c
 • Studia pierwszego stopnia (inżynierskie) na kierunku Informatyka - w języku polskim lub angielskim - koszt 418 zł/m-c
 • Jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologa - w języku polskim - koszt 598 zł/m-c

Ponadto WSB-NLU dysponuje bogatą ofertą studiów niestacjonarnych i interaktywnych w autorskiej formule RealTime Online. Więcej o formach studiowania znajdziesz TUTAJ

Na każdym kierunku do wyboru jest wiele interesujących specjalności, które przybliżą studentów WSB-NLU do pracy marzeń!

Bogata oferta studiów podyplomowych
Czujesz, że chcesz się rozwijać? Od 15 kwietnia 2021 r. na WSB-NLU ruszyła także rekrutacja na studia podyplomowe! To okazja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje. Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób ambitnych, spragnionych wiedzy, które chcą dowiadywać się więcej, mając przynajmniej stopień licencjata.

Nowości to m.in.:

PSYCHOLOGIA:

 • UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE
 • NEUROPSYCHOLOGIA
 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA
 • PSYCHOLOGIA SPORTU
 • PSYCHOLOGIA TRANSPORTU
 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA
 • PSYCHOLOGIA W BIZNESIE
 • SURDOPEDAGOGIKA
 • TYFLOPEDAGOGIKA

ZARZĄDZANIE:

 • ZARZĄDZANIE ENERGIĄ
 • RESTRUKTURYZACJA W ORGANIZACJI I PRAWO UPADŁOŚCIOWE
 • ANALIZA DANYCH
 • COACHING

Co jest zaletą studiów podyplomowych na WSB-NLU? Oferta nie jest w żaden sposób ograniczona wiekowo - możesz skorzystać z możliwości rozwoju niezależnie od tego ile masz lat. Dodatkowo zajęcia realizowane są w wygodny, bezpieczny sposób. Nie musisz na nie dojeżdżać - po prostu połącz się z Uczelnią przez supernowoczesną platformę Cloud Academy™ i studiuj z dowolnego miejsca na ziemi!

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych TUTAJ

Uczelnia prywatna, czyli droga? Nic bardziej mylnego!
Podoba Ci się oferta Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu ale martwi Cię kwestia ceny? Wiele osób sądzi, że uczelnie niepubliczne muszą być drogie, ale to mylne pojęcie! W przypadku WSB-NLU wystarczy przykładowo jedynie 418 zł miesięcznie za studia stacjonarne na kierunku Zarządzanie! To naprawdę niewiele za możliwość uzyskania fajnego, naprawdę przydatnego w przyszłości, wykształcenia, które otwiera wiele drzwi na rynku pracy.

To inwestycja, która przyniesie Ci być może największy zysk w życiu i zwróci się prędko. Dodatkowo w WSB-NLU istnieje bardzo atrakcyjny system stypendialny, który dodatkowo wesprze Cię na studiach – więcej informacji TUTAJ . Innym bardzo zachęcającym atutem studiowania w WSB-NlU jest fakt, że możesz spotkać tu ludzi z całego świata, co często również owocuje w przyszłości wieloma ciekawymi kontaktami.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń pod numer 18 99 101-103

Materiał partnera
Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020

„Mecenas Czytelnictwa”