Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
02/02/2020 - 18:30

Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły tłumy mieszkańców! Zobaczcie jak było [WIDEO]

X Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły tłumy mieszkańców! 2 lutego 2020 roku halę sportową MOSiR odwiedziło kilka tysięcy par oczekujących na jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Były konkursy, atrakcyjne nagrody, pokazy sukien ślubnych i garniturów, a także wiele niespodzianek, które wystawcy przygotowali dla przyszłych nowożeńców. Zobaczcie jak było!

Ilość zwiedzających była imponująca. Swoją ofertę przedstawiło ponad 100 wystawców związanych z branżą ślubną. - Dla przyszłych nowożeńców przygotowaliśmy nagrody o łącznej wartości 40 tysięcy złotych - informuje Monika Słomka, organizator targów. U nas można znaleźć wszystko, czego potrzebujemy na ten wyjątkowy dzień. - Przygotowania do tego przedsięwzięcia trwały ponad 3 miesiące, najwięcej pracy było jednak w ostatnich tygodniach - wyjaśnia Bożena Gagatek

Odwiedzający chętnie brali udział w konkursach i korzystali z atrakcji, jakie przygotowali dla nich wystawcy. Niektórzy przyszli tu także po to, by zaczerpnąć inspiracji. Można było wygrać suknię ślubną, garnitur, pokaz barmański, biżuterię i wiele innych cennych nagród. - Zainteresowanie targami jest ogromne, chętnych nie brakuje. Staramy się sprostać oczekiwaniom przyszłych nowożeńców - mówi Anna Mężyk, wystawca na tegorocznych targach ślubnych. 

Zobacz także: Ślub na głowie: jakie obrączki wybrać na całe życie?

Publiczność podziwiała pokazy sukien i garniturów ślubnych, zwiedzający chętnie brali także udział w konkursach, w których mogli przekonać się, ile wiedzą o swojej przyszłej żonie albo o przyszłym mężu w ramach tzw. testu zgodności. Zarówno zespoły weselne, jak i soliści zachwycali swoimi występami. Można było degustować torty i słodkości, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudkach. Choć Sądeckie Targi Ślubne dobiegły już końca, dla wielu jest to dopiero początek wielkich przygotowań do jednego z najpiękniejszych dni w życiu.

Czytaj też: Jak nie zatracić się w przedślubnych przygotowaniach i znaleźć czas dla siebie?

[email protected], fot. Sądeczanin Film: Daniel Szlag

Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły tłumy mieszkańców! Zobaczcie jak było [WIDEO]
Fotorelacja

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)