Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
10/06/2020 - 11:50

"Sądeczanin" jeszcze nigdy nie trafiał do naszych czytelników tak szybko!

Nadal zastanawiasz się, czy odwiedzić najbliższy kiosk? Teraz "Sądeczanina" kupisz bez konieczności wychodzenia z domu! E-wydanie naszego miesięcznika jest już w sprzedaży. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do stu stron aktualnych wiadomości z regionu i nie tylko. Sprawdź!

Nadeszła nowa era prasy elektronicznej. Gazety prosto z kiosku zastąpiły laptop, smartfon i tablet. Obecnie w wirtualnych kioskach można znaleźć wiele wydań popularnych czasopism. Od niedawna także miesięcznik "Sądeczanin" i kwartalnik "Sądeczanin Historia".

Chcesz je kupić? Wystarczy wejść na stronę e-wydanie.sadeczanin.info i wybrać kwartalnik lub miesięcznik w wersji e-wydania lub PDF. Aby zobaczyć spis treści i tematykę danego numeru, należy kliknąć pole ,,miesięcznik" lub ,,kwartalnik", widoczne po lewej stronie. Uwaga, wszystkie opcje dostępne są po utworzeniu osobistego konta i zalogowaniu się. 

Zobacz także: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? Sprawdź, to proste!

Jakie są zalety prasy elektronicznej? Atrakcyjna cena, dostępność archiwalnych wydań, przejrzysta nawigacja, łatwy i szybki dostęp, możliwość drukowania i wyszukiwarka słów kluczowych. To także świetna opcja dla tych, którzy chcą być eko.

[email protected], montaż: Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)