Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
08/02/2018 - 09:35

Studniówka I LO w Limanowej. Zobacz bal najstarszego liceum [ZDJĘCIA]

Zobacz, jak bawili się uczniowie I LO w Limanowej. Sezon studniówek dobiega końca. Dla większości tegorocznych maturzystów to pierwszy, poważny bal w życiu.

I szły pary po parach hucznie i wesoło, Rozkręcało się, znowu skręcało się koło, Jak wąż olbrzymi, w tysiąc łamiący się zwojów; Mieni się cętkowata, różna barwa strojów (…)”

W sobotę 27 stycznia polonezem barwnym i dostojnym, niczym z kart „Pana Tadeusza”, rozpoczęto Studniówkę A.D. 2018. Taneczny korowód prowadziła dyrektor Anna Mruk i wicedyrektor Sylwia Stelmach oraz zaproszeni goście – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Wiesław Janczyk i Wicestarosta powiatu limanowskiego Mieczysław Uryga oraz wychowawcy klas maturalnych.

Nie zabrakło okolicznościowych przemówień pełnych dobrych życzeń pomyślności w maju na egzaminie maturalnym. Zabawa do białego rana, przerwana na moment częścią artystyczną przygotowaną przez młodzież i dedykowaną wychowawcom oraz współtowarzyszom szkolnej doli, na pewno zapadnie na długo w pamięci młodych osób.

Zobacz też: Limanowa: ZSnr1 z tytułem Złotej Szkoły 2018

- Bal studniówkowy to wydarzenie, które było gorącym tematem na szkolnych korytarzach już od kilku miesięcy – wyznaje jedna z uczennic I LO w Limanowej. Wiemy też, że po hucznej zabawie do białego rana zostaje nam już tylko nauka do matury – dodaje z uśmiechem.

Zobacz też: Limanowa: Zobacz jak wygląda nowa hala przy ZSTiO [Zdjęcia]

Na pytanie, jakie trendy opanowały tegoroczne bale studniówkowe, uczennice zgodnie odpowiadają: długie, czerwone bądź granatowe suknie. Czy ten trend utrzyma się na dłużej? Przekonamy się w przyszłym roku, a tymczasem tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia!

e.czech@sadeczanin.info, Fot. I LO w Limanowej

Limanowa: Sezon studniówkowy dobiega końca. Zobacz bal najstarszego liceum
Sezon studniówek dobiega końca. Dla większości tegorocznych maturzystów to pierwszy, poważny bal w życiu. Zobacz, jak bawili się uczniowie I LO w Limanowej.


Dziękujemy za przesłanie błędu