Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
27/04/2022 - 10:00

Świadome wychowanie zaczyna się tu i teraz. Zapisy na konferencję już trwają

17 maja w Centrum Kultury SOKÓŁ odbędzie się konferencja metodyczna, której tematem będzie świadome wychowanie dzieci. To wydarzenie organizowane z myślą o rodzicach i osobach, pracujących na co dzień z dziećmi. Jak zapisać się na konferencję? Szczegóły poniżej.

Organizatorem wydarzenia jest dwujęzyczne przedszkole i żłobek Sunny Buddies (Nowy Sącz, ulica Krańcowa 13). Konferencję metodyczną pn. „Świadome wychowanie zaczyna się Tu i Teraz” zaplanowano na 17 maja 2022 roku (tj. wtorek).

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu i rozpocznie się o godzinie 16:00. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania sześciu paneli przygotowanych przez pedagogów i nauczycieli.

- Spotkanie dedykowane jest osobom, które na co dzień pracują z dziećmi oraz do rodziców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu świadomego wychowania. W trakcie konferencji poruszymy kwestie dotyczące radzenia sobie z różnymi zachowaniami dzieci, wprowadzania danych modeli wychowania, słuszności stosowania wybranych metod wychowawczych, pracy z dzieckiem w oparciu o jego potrzeby i umiejętności stawiania granic – opisują organizatorzy wydarzenia.

Konferencja ma uświadomić nauczycielom i rodzicom, jak ważną rolę pełnią w wychowywaniu i kształtowaniu dziecka od najmłodszych jego lat. Osoby zainteresowane wydarzeniem już dziś mogą zapisać się na listę uczestników.

Wystarczy wejść na stronę sunnybuddies.pl/konferencja/ i uzupełnić krótki formularz (imię, nazwisko, email). Udział w konferencji „Świadome wychowanie zaczyna się Tu i Teraz” jest bezpłatny. Uczestnicy mogą również odebrać specjalne certyfikaty potwierdzające ich udział w szkoleniu (za wydanie certyfikatu naliczana jest opłata 39 złotych).

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekaj i zapisz się już dziś! ([email protected], fot. Pixabay, plakaty: Sunny Buddies)

Patronem medialnym wydarzenia jest „Sądeczanin”.Dziękujemy za przesłanie błędu