Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
22/12/2020 - 13:15

Teraz przy zamówieniu prenumeraty otrzymasz prezent od "Sądeczanina"!

Miesięcznik ”Sądeczanin” wydawany jest przez Fundację Sądecką już od ponad trzynastu lat. Tylko do 28 grudnia możesz kupić go w prenumeracie w specjalnej, promocyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą gwiazdkową ofertą!

Ze względu na zbliżający się Nowy Rok już teraz proponujemy naszym czytelnikom roczną prenumeratę miesięcznika "Sądeczanin" w specjalnej cenie 70 zł, w tym koszt wysyłki. Prenumerata roczna, czyli dwanaście wyjątkowych wydań "Sądeczanina", może być również przekazana organizacjom społecznym, stowarzyszeniom, szkołom, bibliotekom czy klubom seniora. Nie ma lepszego kalendarium, które w taki sposób przedstawiałoby najważniejsze wydarzenia z regionu Sądecczyzny. Z nami nic cię nie ominie! Oferta cenowa ważna jest do 28 grudnia 2020 roku, dlatego odradzamy zostawianie zamówień na ostatnią chwilę.

Mamy również coś dla miłośników historii. Prenumerata kwartalnika ”Sądeczanin HISTORIA” obejmuje cztery unikatowe wydania w cenie specjalnej 40 zł (w tym koszt wysyłki). Jeśli szukasz oryginalnego prezentu gwiazdkowego dla swoich bliskich – nasz kwartalnik to strzał w dziesiątkę! Dla czytelników, którzy zdecydują się opłacić prenumeratę w dniach 22-28 grudnia 2020 przygotowaliśmy upominki – sześć zestawów kosmetyków.

KUP MIESIĘCZNIK, KUP KWARTALNIK - NAJWYGODNIEJ PRZEZ INTERNET!

Wpłat można dokonywać przelewem lub przekazem pocztowym na konto wydawcy nr 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355 Fundacja Sądecka, 33-395 Chełmiec, Niskowa 161. Zamówienia prenumeraty miesięcznika oraz kwartalnika można dokonać również telefonicznie 18 475 16 26 lub mailowo: b.berdychowska@sadeczanin.info. Po opłaceniu prenumeraty wystarczy wysłać zgłoszenie przez maila na adres sekretariat@sadeczanin.info, a w tytule wiadomości wpisać ”Upominek z Sądeczaninem”. Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Zestaw kosmetyków będzie można odebrać w biurze redakcji ”Sądeczanin” przy ulicy Barbackiego 57 w Nowym Sączu.

Miesięcznik i kwartalnik, jak również ich archiwalne wydania można zamówić także za pośrednictwem strony e-wydanie.sadeczanin.info. Zachęcamy do  lektury! (k.kos@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”