Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
17/07/2017 - 05:00

Tłumy na koncercie Stachowiaka i Chylińskiej [ZDJĘCIA]

Sądeczanie nie zastanawiali się długo, jak spędzić niedzielny wieczór. Tłumnie zgromadzili się na sądeckim Rynku, aby świętować szóste urodziny radia RDN Nowy Sącz. Przed publicznością wystąpił Adam Stachowiak, który rozgrzał publiczność. Gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godz. 15. Z każda minutą nowosądecki Rynek zapełniał się coraz bardziej. Były konkursy, zabawy, nie brakowało też atrakcji dla dzieci.

O godz. 18.30 na scenie pojawił się Adam Stachowiak – uczestnik programu „The Voice of Poland”, który znany jest z piosenek „Wracam co noc” i „Mamo”. Artysta po koncercie rozdawał autografy i robił selfie z tak licznie zgromadzonymi pod sceną fankami.

Gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska, na której koncercie Rynek pękał w szwach. Piosenkarka zaśpiewała swoje znane i lubiane piosenki, przy których publiczność świetnie się bawiła.

- Wszystkie piosenki Chylińskiej są świetne, ale najbardziej podoba mi się „Królowa łez”. Cieszę się, że mogłam ją dzisiaj usłyszeć - opowiada z uśmiechem Aneta.

- Na dzisiejszą imprezę przyjechałam z Krakowa. Bawię się tutaj razem z moimi kumpelami  - mówi Paulina.

RG  [email protected] , Fot. RG

Tłumy na koncercie Stachowiaka i Chylińskiej




Sądeczanie nie zastanawiali się długo, jak spędzić niedzielny wieczór (16 lipca). Tłumnie zgromadzili się na sądeckim Rynku, aby świętować szóste urodziny radia RDN Nowy Sącz. Przed publicznością wystąpił Adam Stachowiak, który podgrzał publiczność. Gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska.






Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)