Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
08/09/2023 - 12:55

Trzy dni pełne koncertów i wydarzeń sportowych. Startuje “Grybowska Jesień”

Koncerty, biegi, zabawy, zlot zabytkowych pojazdów… “Grybowska Jesień” będzie pełna różnego rodzaju ciekawych wydarzeń. Wszystko rozpoczyna się już w piątek. Wielki finał będziemy mieli w niedzielę.

"Jesień Grybowska" 2023

Nie zabraknie atrakcji w ten weekend w Grybowie. Czas na “Grybowską Jesień”, w czasie której będzie się działo bardzo dużo. W ciągu trzech dni (8-10 września) czekają nas zarówno wydarzenia sportowe, jak i kulturalno-rozrywkowe. Program jest niezwykle bogaty. 

Wszystko rozpoczyna się w piątek. To dzień sportu dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki będą się odbywały na orliku przy ul Grottgera w Grybowie. O 18 z kolei startuje Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej.

Koncerty, biegi, zlot zabytkowych pojazdów w Grybowie

W sobotę wszystko przenosi się na grybowski stadion miejski. Dzień rozpocznie się Biegiem Grybowiaka (w 8 kategoriach wiekowych). Nie zabraknie także przeglądu artystycznego. Zwieńczeniem będą koncerty. Najpierw o godzinie 18 wystąpi Andrzej Rybiński. Po nim, o 20, zaśpiewa Sylwia Grzeszczak. Na zakończenie zaplanowana jest zabawa taneczna, która potrwa do północy.

Ciekawych wydarzeń nie zabraknie także w niedzielę. Czeka nas mecz oldboyów Kolejarza Stróże i Grybovii oraz msza św. w intencji mieszkańców miasta. O 14 rozpocznie się zlot zabytkowych pojazdów, a o 15 koncert grupy wokalno-instrumentalnej działającej przy MCKIE Grybów. 

W niedzielę koncertować będą Baciary i Golec Uorkiestra. Na zakończenie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Nie zabraknie także ogródka gastronomicznego. Wstęp na wydarzenie jest wolny. ([email protected], fot.: UM Grybów, MP)Dziękujemy za przesłanie błędu