Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
24/10/2018 - 13:05

Uczniowie sądeckiej „dwójki” zwiedzają Chiny [ZDJĘCIA]

Sądeccy uczniowie polecieli do Chin w ramach wymiany międzyszkolnej. Spędzą tam tydzień. Przez ten czas będą poznawać chińską kulturę, obyczaje, zwiedzać zabytki oraz nawiązywać nowe znajomości.

W październiku ubiegłego roku dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu podpisała umowę z chińskim ogólniakiem w Suzhou zgodnie z którą, uczniowie i nauczyciele będą uczestniczyli w wymianach międzyszkolnych.

20 października, dokładnie rok od wizyty chińskiej delegacji w Nowym Sączu, dwunastu uczniów sądeckiej „dwójki” wraz z opiekunami wyruszyło w podróż swojego życia. Już następnego dnia zostali uroczyście powitani przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów zaprzyjaźnionej szkoły w Suzhou.

Sądeccy uczniowie przez cały tydzień będą uczestniczyć w zajęciach, dzięki którym poznają zwyczaje, tradycje i kulturę mieszkańców Chin. Przez ten czas będą też dużo zwiedzać. Jest to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i doskonalenia języka angielskiego.

RG [email protected], Fot. II LO

Uczniowie sądeckiej „dwójki” zwiedzają Chiny
Sądeccy uczniowie polecieli do Chin w ramach wymiany międzyszkolnej. Spędzą tam tydzień. Przez ten czas będą poznawać chińską kulturę obyczaje, zwiedzać zabytki oraz nawiązywać nowe znajomości.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020