Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
11/04/2018 - 10:15

W cyklu Wielcy Sądecczyzny: spotkanie z prof. Bolesławem Faronem

W Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego (ul. Zielona 27) odbędzie się kolejne spotkania z cyklu Wielcy Sądecczyzny. Gościem spotkania będzie profesor Bolesław Faron.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia o 9.30.w Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego (ul. Zielona 27). Seria konferencji ma na celu przybliżenie młodzieży gimnazjalnej i licealnej ważnych, cenionych oraz zasłużonych ludzi pasji i wielkiego sukcesu pochodzących z naszego regionu.

Rozmowami z prawdziwymi osobowościami chcemy promować wśród młodych ludzi wartościowe postawy i niezłomność w wytyczaniu sobie oraz osiąganiu celów - tak zawodowych, jak i prywatnych.

Gościem tegorocznego spotkania będzie profesor Bolesław Faron. Mając na uwadze szereg Jego dokonań na gruncie edukacji, wychowania i polityki, pamiętając o licznych nieprzeciętnych zainteresowaniach odznaczonego Krzyżem Kawalerskim (1974), Oficerskim (1985) i Komandorskim (2001) Orderu Odrodzenia Polski Gościa, liczymy, że swoją postawą zaszczepi w młodzieży ducha walki, pracy i wiary we własne możliwości.

Zobacz też: Wielcy Sądecczyzny - spotkanie z Zygmuntem Berdychowskim

Mamy nadzieję, że słuchaczom przybliży swoją pracę oraz osiągnięcia. Pragniemy również nadmienić, że tegoroczny Panel objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka. (ELO)Dziękujemy za przesłanie błędu