Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
11/07/2016 - 12:10

W Trzycierzu bawili się w owocowo-warzywnym rytmie

Tory przeszkód, trampoliny, gry i zabawy, a także konkursy dotyczące zdrowej żywności. Te wszystkie wakacyjne atrakcje stały się udziałem dzieci z Trzycierza, które uczestniczyły Owocowo-Warzywna Spartakiadzie.

Impreza, która odbyła się na terenie obiektów sportowych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wilczyskach została zorganizowana przez terenowy odział Agencji Rynku Rolnego.  

- To skuteczny sposób na promowanie wśród dzieci zdrowej żywności i aktywnego wypoczynku - podkreślają organizatorzy, którzy przygotowali dla uczestników spartakiady wiele atrakcji. 

Były dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód, trampoliny, gry i zabawy sportowe, a także konkursy dotyczące zdrowej żywności. Dzieci mogły też skorzystać z oferty Centrum Interaktywnej Edukacji, gdzie można było wykonać wykonywali proste doświadczenia i konstruować latawce.

O dobre samopoczucie i aktywność fizyczną uczestników spartakiady dbali liczni animatorzy. Na wszystkich chętnych czekały też pożywne owoce i orzeźwiające naturalne soki. Zwycięzcy konkursów otrzymali ponadto różne gadżety sportowe i bidony.

(ami), fot: korzenna.plDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe