Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
23/04/2023 - 21:00

W tym miejscu spotkasz Słowo Boże. Muszyńskie Ogrody Biblijne otwierają bramę dla zwiedzających

1 maja Ogrody Biblijne w Muszynie otworzą bramę dla zwiedzających. To wyjątkowe miejsce, które daje człowiekowi możliwość spotkania ze Słowem Bożym, powstało w 2015 roku.

Ogrody Biblijne w Muszynie 1 maja otworzą bramę dla zwiedzających. To wyjątkowe miejsce, które daje człowiekowi możliwość spotkania ze Słowem Bożym, powstało w 2015 roku. Budowę ogrodów zainicjował ks. proboszcz Paweł Stabach. 

Muszyńskie Ogrody Biblijne są jednymi z największych pod względem powierzchni w Polsce.  Podzielone zostały na części: Ogród Historii Zbawienia, Ogród Krajobrazów Biblijnych, Winnica Pańska i Nauka Proroków, Dziecięcy Ogród Biblijny oraz Ogród dla Zakochanych. Ogrody dopełnia źródło Maryja.

-Muszyńskie Ogrody Biblijne są miejscem szczególnego spotkania Boga z człowiekiem i człowieka z Bogiem w Jego Słowie, obrazach biblijnych i biblijnej roślinności. To spotkanie prowadzi do zawierzenia Bogu Ojcu i wszelkiej harmonii. -mówi ks. proboszcz Paweł Stabach. 

-Ogrody Biblijne zrealizowane w konwencji trzech świątyń: Jerozolimskiej, stan obecny, „kamień na kamieniu”, parafialnej i kościoła czasów mesjańskich, apokaliptycznego nowego Jeruzalem, mają wymiar ewangelizacyjny-spotkania z kochającym Ojcem.

Ogrody Biblijne będą czynne od 1 maja do pażdziernika, od wtorku do niedzieli w godz. 10-18. Istnieje możliwość ich zwiedzania z przewodnikiem po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych. (MK) fot. ilustracyjne (MK). Żródło: własne, Muszyńskie Ogrody Biblijne. 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu