Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
12/03/2020 - 10:55

Weekend po sądecku. Wszystkie wydarzenia kulturalne zostały odwołane

Najbliższy weekend nie zapowiada się zbyt atrakcyjnie pod względem wydarzeń kulturalnych. Wszystkie koncerty, spotkania i turnieje, które w najbliższych dniach miały się odbyć w Nowym Sączu i w gminach powiatu nowosądeckiego zostały odwołane.

PIĄTEK

Koncert Muzyki Przedwojennej

W najbliższy piątek 13 marca o godz. 18.30 w Auli PWSZ miał się odbyć Koncert Muzyki Przedwojennej. Artyści mieli zaśpiewać nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, Toli Mankiewiczówny i wielu innych. Niestety koncert został odwołany.

Spotkanie autorskie z Andrzejem Paradyszem

W piątek 13 marca o godz. 17.30 w Bibliotece Głównej miało się odbyć spotkanie autorskie oraz promocja książki Andrzeja Paradysza „Anioły i demony na Bukowinie. Rowerem na pograniczu kultur”. Spotkanie zostało odwołane.

SOBOTA

Piwniczna Zdrój: Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Dnia Kobiet

Odwołany został Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet, który miał się odbyć w sobotę 14 marca w Piwnicznej-Zdroju.

NIEDZIELA

Wróbel w Bibliotece

Biblioteka Prawnicza przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu odwołała „Spotkania prawnicze w bibliotece”, które miało się odbyć w niedzielę 15 marca o godzinie 16. Gościem specjalnym miał być Sędzia Sądu Najwyższego prof. Włodzimierz Wróbel.

Maciejowa: Piłkarski Halowy Turniej Charytatywny Maciejowa 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej odwołał Charytatywny Turniej Piłki Nożnej  z którego całkowity dochód miał być przekazany na leczenie Wojtusia Polańskiego.

Gródek nad Dunajcem: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem odwołał Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem, który miał się odbyć w niedzielę 15 marca w Hali Sportowej w Gródku n/Dunajcem.

PIĄTEK - SOBOTA

Stary Sącz: 14. Dni Księdza Tischnera

Towarzystwo Miłośników Starego Sącza odwołało czternaste Dni Księdza Tischnera, które miały się odbyć w dniach 11 – 14 marca.

RG r.gajewski@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu