Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
02/09/2020 - 14:20

Wrześniowy miesięcznik "Sądeczanin" już w sprzedaży. Co w numerze?

Wrześniowy miesięcznik "Sądeczanin" jest już dostępny w punktach sprzedaży w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie. Co mamy dla Was w numerze inaugurującym rok szkolny 2020/2021? Świetni autorzy, inspirujące teksty - jak zawsze w najchętniej kupowanym miesięczniku "Sądeczanin". Sprawdźcie!

Wrześniowy numer poświęciliśmy edukacji w dobie pandemii koronawirusa, który wpędził szkoły w nowoczesność. Nadchodzący rok szkolny to przede wszystkim zmiany, do których rodzice, dzieci i studenci będą musieli się przyzwyczaić. Na łamach naszego miesięcznika historyk Łukasz Połomski odpowiada na pytanie, czy mógłby istnieć podziemny Nowy Sącz, a w dziale zdrowie Iga Michalec rozmawia z lek. Robertem Bakalarzem o wirusach, maseczkach i szczepieniach. 

Co z budową nowego stadionu Sandecji? Jak wygląda rowerowe szaleństwo po sądecku? Kiedy odbędzie się tegoroczna Sądecka Jesień Kulturalna? O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym "Sądeczaninie".

spis treści miesięcznika Sądeczanin wrzesień 2020

Czytaj też: Jak uzyskać dostęp do najlepszych artykułów "Sądeczanina"? To proste!

O czym jeszcze piszemy? Sto stron informacji związanych z najistotniejszymi wydarzeniami z regionu, kultura, historia, gospodarka, zdrowie i sport, a do tego inspirujące felietony i materiały naukowe naszych publicystów. To wszystko znajdziecie we wrześniowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin"! Zobacz, gdzie możesz go kupić stacjonarnie.

Od niedawna "Sądeczanin" jest dostępny w formie e-wydania, które możecie nabyć w każdej chwili postępując zgodnie z instrukcją na stronie internetowej. W sprzedaży online oferujemy również archiwalne wydania naszego miesięcznika. Nie pozwól, aby cokolwiek cię ominęło i bądź z nami na bieżąco. ([email protected], fot. KK)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)