Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
30/07/2020 - 11:30

WSB-NLU: letnie kino samochodowe. Co chcielibyście obejrzeć tym razem?

Choć kina są już otwarte, a ich repertuar ciekawy i różnorodny, mieszkańcy Nowego Sącza coraz częściej wybierają alternatywne rozwiązania. Kino samochodowe zastąpiło nam tzw. kino „pod chmurką”, pomaga również w zachowaniu dystansu społecznego, a zainteresowanie nim przekracza oczekiwania organizatorów.

Od kilku tygodni trwa II edycja Letniego Kina Samochodowego, organizowanego przez WSB-NLU. Przed nami przedostatni seans – podobnie jak ostatnio mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą głosować w ankiecie na Facebooku, wybierając gatunek filmu, który tym razem chcą obejrzeć. Sam tytuł filmu do samego końca pozostaje jednak tajemnicą – jego ostateczny wybór należy do Rady Uczelnianej WSB-NLU.

Czytaj też: Rusza druga edycja Letniego Kina Samochodowego w Nowym Sączu

Wstęp jest całkowicie darmowy. Projekcje filmów odbywają się na parkingu WSB-NLU przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu. Ze względu na brak możliwości uprzedniej rezerwacji i duże zainteresowanie kinem samochodowym, należy pamiętać o pojawieniu się na miejscu przed czasem. W zeszłym roku już na 30 minut przed rozpoczęciem seansu brakowało miejsc.

Organizatorzy przestrzegają obowiązujących zasad sanitarnych, a wydarzenie odbywa się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku – w ten sposób będziecie mogli uczestniczyć w wyborze filmu i obserwować pojawiające się informacje na bieżąco.

k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu