Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
14/02/2024 - 15:25

WSB-NLU – studia, które cię zachwycą

Możliwość studiowania na jednej z najszybciej rozwijających się uczelni w Polsce to nie tylko doskonała okazja do zgłębienia interesującej materii, ale również do poznania osób, które myślą dokładnie tak jak ty i mają podobne potrzeby oraz plany na przyszłość.

WSB-NLU oferuje przyszłościowe kierunki, które wykładane są przez specjalistów w swoich dziedzinach. To dlatego zarówno treści teoretyczne, jak i praktyczne są aż tak ciekawe i pozwalają poszerzać horyzonty. Sprawdź koniecznie, jakie nowości szykują się w nadchodzącym roku akademickim.

Innowacyjna platforma informacyjna CloudAcademy™

Kolejnym powodem, dla którego warto zacząć u nas studiować, jest możliwość skorzystania z innowacyjnej platformy informacyjnej CloudAcademy™. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, to koniecznie musisz to nadrobić. To właśnie przy jej pomocy studenci WSB-NLU mają możliwość efektywnej nauki i posiadania wszystkiego w jednym miejscu.

W każdej chwili mogą wrócić do potrzebnych materiałów i przejrzeć je jeszcze raz. Takiego rozwiązania wciąż brakuje na wielu polskich uczelniach, więc tym bardziej jesteśmy zachwyceni tym, że nasi studenci mają dostęp do wszystkich najlepszych opcji rozwijającej się technologii.

Co nas wyróżnia?

Zdaje się, że wymieniliśmy już sporo naszych wyróżników, ale to nadal nie wszystko. Poza naszą autorską CloudAcademy™ mamy do zaoferowania jeszcze o wiele więcej! Przede wszystkim wykładowcy na WSB-NLU mają unikatowe podejście do studenta. To kolejna kwestia, która dowodzi tego, że studenci na Wyższej Szkole Biznesu czują się swobodnie, a jednocześnie są wspierani i motywowani do pogłębiania swojej wiedzy i osiągania kolejnych sukcesów.

Jak przyznają niektórzy profesorowie, nie tylko studenci uczą się od nich, ale i oni czerpią wiedzę od nowego pokolenia. Taka wymiana informacji działa pozytywnie na obie strony i pozwala na lepsze rozumienie siebie nawzajem.

Po drugie, tak jak już wspominaliśmy, celem WSB-NLU jest kładzenie nacisku na rozwój umiejętności praktycznych. To one pozwalają lepiej przyswajać materiał i uczyć zastosowania zdobytej wiedzy w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych.

To sprawia, że absolwenci uczelni doskonale radzą sobie w każdej sytuacji i są świetnymi pracownikami, którzy do każdego problemu podchodzą w sposób praktyczny. Te cechy i zdobyte umiejętności są niezawodne także przy rozwijaniu własnego biznesu. Studenci WSB-NLU biorą udział w licznych warsztatach, projektach oraz analizują różne przypadki, które uczą ich kreatywności, zaradności, ale i pracy w grupie.

Inspiracją dla naszej uczelni były przede wszystkim najlepsze praktyki edukacyjne sprawdzające się w wielu zagranicznych szkołach. WSB-NLU ma na swoim koncie także wiele cyklicznych wydarzeń, które angażują studentów i dają im kolejne możliwości wykazania się.

Są to na przykład multimedialne widowiska „Potęga Informatyki”, ogólnopolski konkurs Geniusz IT, bieg charytatywny Run4aSmile czy International Cooking Day. W ciągu ostatnich ponad 10 lat we wszystkich tych wydarzeniach udział wzięło ponad 120 tysięcy osób. To liczba, z której jak najbardziej możemy być dumni.

Umów się na dzień otwarty!

Zdajemy sobie sprawę, że wybór uczelni i kierunku, który spełni wszystkie kryteria, wcale nie jest taki prosty. Właśnie dlatego zachęcamy do umówienia się na dzień otwarty, podczas którego uzyskasz odpowiedzi na wszystkie rodzące się w twojej głowie pytania.

Zobaczysz, jak działa szkoła i czego możesz spodziewać się po zajęciach. Na WSB-NLU drzwi dla kandydatów są zawsze otwarte. Właśnie dlatego wybierz termin, który najbardziej ci odpowiada, i wpadnij z wizytą, a my pokażemy ci w praktyce, co wyróżnia naszą uczelnię i dlaczego warto zapisać się właśnie na nią.

Gwarantujemy, że już nawet po krótkiej wizycie będziesz mieć ochotę, aby zacząć studia dosłownie od razu! Poznaj także opinie naszych licznych absolwentów.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu