Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
15/05/2018 - 11:35

Wygraj bilet na Kino Kobiet w Heliosie: Tully

W środę 16 maja o godz. 18 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań wyświetlony zostanie film „Tully”. Dla naszych Czytelniczek mamy trzy podwójne zaproszenia do kina Helios w Nowym Sączu. Jak zawsze przed seansem organizatorzy przygotowali szereg atrakcji tylko dla Pań.

TULLY

Od lat: 15, Czas trwania: 96 min.
Produkcja: USA 2018  
Reżyseria: Jason Reitman
Scenariusz: Diablo Cody
Obsada: Mackenzie Davis, Charlize Theron, Mark Duplass

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Które miejsce na Sądecczyźnie podoba Ci się najbardziej i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do 16 maja (środa) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz odpowiedź na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Kobiet”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy trzy, które otrzymają podwójne zaproszenia.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)