Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
14/06/2017 - 09:45

XIX Rodzinny Festyn Parafialny Parafii Ducha Świętego już w niedzielę

W niedzielę 18 czerwca, w Jezuickim Centrum Edukacji przy ul. Piotra Skargi 10 w Nowym Sączu, odbędzie się XIX Rodzinny Festyn Parafialny Parafii Ducha Świętego. Zabawa potrwa od godz. 11 do godz. 19. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził.

W programie festynu, organizowanego przez parafialny oddział Caitas, są liczne konkursy i zabawy dla całych rodzin, przeplatane występami artystycznymi i zawodami sportowymi. Tradycyjnie będzie loteria fantowa (każdy los wygrywa!) oraz konkurs na najlepszy placek.

Podczas festynu odbędą się zawody strzeleckie, parada motocykli . Na „ORLIKU” Jezuickiego Centrum Edukacji przy ul.Bulwar Narwiku  przeprowadzane będą dla dzieci zawody biegowe nad którymi będzie czuwał RYŚ BERDYŚ wraz ze swoją ekipą , promującą Festiwal Biegowy w Krynicy Zdroju. Na każdego z uczestników czekają nagrody.

 Nie zbraknie rozmaitych smakołyków: kiełbasek z grilla, frytek, pieczonej dziczyzny, wspaniałych pierogów, barszczyku z krokiecikiem, bigosu, lodów Firmy Koral, soczków .

 Na scenie zaprezentują się młode talenty muzyczne z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu , Małe Lachy, parafialny zespół dziecięcy Iskierki,  Bogdan Rachwał, zespół „Wzgórze Syjon „, Berio Band, oraz kapela „Kruca Banda”.

 Całość poprowadzą wytrawni konferansjerzy, na czele z ks. proboszczem Józefem Polakiem SJ.

 Dochód z festynu przeznaczony zostanie na organizację wakacyjnego wypoczynku dzieci z najuboższych rodzin. Zapraszamy nie tylko naszych parafian, ale wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Będzie się działo! - zapewniają wolontariusze z oddziału Caritas parafii Ducha Świętego.

B.Sz.Dziękujemy za przesłanie błędu