Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
30/05/2020 - 12:05

Z cyklu "Jak nie być frajerem”. Grzegorz Malinowski o frajerskiej Ewangelii

Ewangeliści nas oszukują? Jak to możliwe, że tysiące lat temu pisali o milionowych inwestycjach? Felieton Grzegorza Malinowskiego z cyklu "Jak nie być frajerem" przeczytasz w czerwcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin" - od niedawna także w wersji online!

- W moim szalonym tropieniu wszelkich przejawów frajerstwa nie oszczędzam nikogo. Dostało się już naukowcom, ekonomistom, lekarzom i decydentom. Doprawdy, mój obłęd nie zna świętości. Dostanie się nawet Panu Jezusowi! A wszystko za sprawą jednej Ewangelii, z którą już od dawna mam pewien problem. Chodzi i przypowieść o talentach…

Kontrowersyjne przemyślenia Grzegorza Malinowskiego, doktora nauk ekonomicznych, filozofa i wykładowcy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, możecie przeczytać w czerwcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”. Aby kupić go w promocyjnej cenie, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta: 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając swoje imię i nazwisko oraz adres, pod który ma trafić miesięcznik. 

Zobacz też: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? To proste, sprawdź!

Od niedawna w sprzedaży jest również e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin". Aby wykupić dostęp, wystarczy kliknąć tutaj. Natomiast uzależnionym od zapachu świeżej gazety prosto z drukarni polecamy sprzedaż stacjonarną. Na terenie Nowego Sącza pismo znajdziecie między innymi w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

[email protected], fot. KKDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)