Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
29/11/2023 - 14:45

Zacznij studia od lutego z WSB-NLU. Otwarto nowe grupy dzięki czemu zdążysz się jeszcze zapisać!

Nie zdążyłeś aplikować w semestrze zimowym? Nic straconego! Od 15 listopada na WSB-NLU trwa rekrutacja uzupełniająca na wszystkie kierunki studiów zasadniczych oraz na prawie 60 kierunków studiów podyplomowych w tym Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej WSB-NLU, Cyberbezpieczeństwo, Analiza Danych, Studia podyplomowe DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy, Studia podyplomowe MBA i wiele innych.

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University plasuje się na 8  miejscu wśród najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce biorąc pod uwagę zainteresowanie studiami niestacjonarnymi

Według oficjalnych informacji dotyczących wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024 na uczelniach nadzorowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, WSB-NLU znajduje się na 8 miejscu najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce co czyni  ją dumnym liderem zapewniając studentom doskonałe warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności. To miejsce, w którym marzenia o wykształceniu i sukcesie stają się rzeczywistością.

Chcesz być w TOP najlepiej zarabiających psychologów?

Z WSB-NLU to możliwe! Absolwenci tej uczelni znajdują się w TOP3 względnego wskaźnika zarobków wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych. Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż WSB-NLU znajduje się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Uczelnia ta dąży do tego, by ich oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki:

Zarządzanie - zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.
Psychologia - przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.
Informatyka - pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.
Prawo - wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Wybierz kierunek dla siebie i stań się częścią społeczności akademickiej WSB-NLU już dziś !

Czekają na Ciebie nie tylko nowe wyzwania i unikalne możliwości edukacyjne, ale także przygoda, która zmieni Twoje życie. Niech Twój sukces zacznie się właśnie w tutaj — w WSB-NLU!

Masz pytanie ?

Napisz maila: [email protected],

Zadzwoń:  + 48 18 44 99 100

lub skontaktuj się poprzez Messenger !

Więcej na stronie WSB-NLU

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu