Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
30/08/2017 - 14:30

Zazdroszczą Zielińskiej „hajsu”. Ile ona może zarabiać?

Bosa, w zwiewnej sukience, na tarasie luksusowej rezydencji, na jednej z najpiękniejszych greckich wysp Santorini. Takim zdjęciem z wakacji pochwaliła się na swoim fanpage’u Katarzyna Zielińska. I zaraz pojawiły się komentarze nienawistników.

Słońce, szmaragdowe Morze Egejskie i zatopiona w pejzażu Katarzyna Zielińska, które swoje wrzucone na Facebooku zdjęcie opatrzyła komentarzem.

Czytaj też Zielińska nie wstydzi się nagiego biustu. "Wietrzy cyce" na Facebooku

Świat jest piękny - napisała pochodząca ze  Starego Sącza aktorka.

Internauci zachwytów Zielińskiej jednak nie podzielają i pod zdjęciem pojawiły się złośliwe komentarze.

- Zapomniałaś dopisać "gdy ma się dużo hajsu”. Inaczej nie jest zbyt piękny - zauważa facebookowicz.

Jak ma sie kasę Kasiu. I zdrowie - pisze inny internauta.

Ile „hajsu” zarabia Zielińska? Na pewno dużo. Tygodnik „Wprost”, który pisał ostatnio o skargach polskich aktorek buntujących się przeciwko temu, że zarabiają mniej niż ich koledzy po fachu, przytacza zarobki topowych serialowych gwiazd. Można zatem domniemywać, że Zielińska, która należy do bardziej wziętych aktorek„kosi” pokaźne stawki za dni zdjęciowe, bo tak właśnie liczy się  aktorskie honoraria.

Czytaj też Katarzyna Zielińska na celebryckim topie. Gdzie „błyszczała niczym diament?”

- Znane nazwiska, jeśli chodzi o piękniejszą z płci, mogą liczyć na wynagrodzenie dzienne rzędu 13 tys. złotych - pisze „Wprost” .

Czy Katarzyna Zielińska na Santorini pojechała za własne pieniądze? Zwiewna sukienka, jaką prezentuje na pozowanym zdjęciu może  sugerować, że być może wyjazd do Gracji  zasponsorowała jej jakaś firma odzieżowa, która potem będzie mogła się pochwalić, że znana aktorka nosi jej kreacje. 

(ami) fot.FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)