Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Grudzień w Sądeckiej Bibliotece Publicznej jest rewelacyjny. Spotkania z Andrzejem Grabowskim i nie tylko
Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu oprócz bardzo bogatej kolekcji wspaniałej literatury, którą można wypożyczać zarówno w siedzibie głównej przy ul. Franciszkańskiej 11, jak i w bibliotecznych oddziałach organizuje co miesiąc różne wydarzenia, z których naprawdę warto skorzystać. W grudniu Sądecka Biblioteka Publiczna ma naprawdę wiele do zaoferowania. Z grudniowych ofert można wybrać coś ciekawego dla siebie.
04/12/2022
Stuknęło im 40 lat!  Ale to były huczne urodziny Zespołu Regionalnego Skalnik [ŻDJĘCIA]  Z wielką pasją tańcem i śpiewem rozsławiają region. Zespołowi Regionalnemu Skalnik z Kamionki Wielkiej  stuknęło 40 lat. Urodziny były huczne, pełne gratulacji i życzeń na kolejne dekady.
Z wielką pasją tańcem i śpiewem rozsławiają region. Zespołowi Regionalnemu Skalnik z Kamionki Wielkiej stuknęło 40 lat. Urodziny były huczne, pełne gratulacji i życzeń na kolejne dekady.
04/12/2022
Już niedługo, bo 10 grudnia, minie dwudziesta siódma rocznica przyznania Pokojowej Nagrody Nobla ruchowi na rzecz pokoju i rozbrojenia nuklearnego „Pugwash”. Laureatem nagrody jest również ówczesny przewodniczący “Pugwash”, profesor Józef Rotblat. Kim był ten pochodzący z Nowolipek naukowiec i dlaczego jego historia jest tak wyjątkowa?
04/12/2022
table-kultura