Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
26/01/2016 - 08:40

Weź 40 tysięcy na pracę z młodzieżą

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2016" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Równać Szanse

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2016" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. O dotacje do 40 tys. zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy  1 lipca 2016 r., a 30 listopada 2017 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji) z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. 

Konkurs wspiera projekty organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi, przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie wnioskujący przygotowują diagnozę środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikują się laureaci pierwszego etapu) organizacje przygotują plan 15 - miesięcznych działań zgodnych z celem konkursu.
 
Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 10 marca  2016 roku, o godzinie 12:00.

 Szczegółowe zasady konkursu i formularze wniosków do pobrania na stronie: http://www.rownacszanse.pl

(opr.jg)Dziękujemy za przesłanie błędu