Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
02/02/2020 - 23:40

2. Sądeckie Targi Książki: czytelnicze święto w Krynicy Zdroju już 29 lutego

Lubisz czytać książki, chcesz porozmawiać z autorem ulubionej? Tego wydarzenia nie możesz przegapić. 29 lutego w Krynicy Zdroju odbędą się 2. Sądeckie Targi Książki. Zapraszamy do Pijalni Głównej.

Wydarzenie to towarzyszyć będzie uroczystej gali wręczenia Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora. Patronat medialny nad targami sprawują portal Sądeczanin.info i miesięcznik "Sądeczanin", zaś patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Wystawców Książek.

Warto zaznaczyć, że Polskie Towarzystwo Wystawców Książek jest stowarzyszeniem zawodowo-twórczym zrzeszającym wydawców, redaktorów, typografów i grafików pracujących dla książki (członków indywidualnych) oraz wydawnictwa i instytucje (członków wspierających).

Celem stowarzyszenia jest doskonalenie sztuki edytorskiej w Polsce i promocja książki polskiej oraz jej twórców w kraju i zagranicą. Polskie Towarzystwo Wydawców Książek należy do najstarszych polskich stowarzyszeń twórczo-zawodowych. Prezesem PTWK jest Rafał Skąpski, były wiceminister kultury.

Więcej o Polskim Towarzystwie Wystawców Książek – TUTAJ

2.Sądeckie Targi Książki będą trwały od godz. 10 do 20. 

Na targach swoje stoiska będą mieli wystawcy/wydawcy z całej Polski. Czytelnik znajdzie w Pijalni Głównej szeroką ofertę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym książki o regionie, jego historii i mieszkańcach.

Nie może Cię zabraknąć w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Gwarantujemy bogaty program spotkań autorskich oraz ciekawe tematyczne atrakcje dla dzieci.

Autorzy będą podpisywać swoje książki. Wśród nich spotkacie między innymi Rafała Skąpskiego, który podpisywał będzie opracowaną przez siebie książkę „Dziwne jest serce kobiece”, napisaną przez jego babkę, Zofię z Odrowąż-Pieniążków Skąpską. Jest to jej pamiętnik. Promocja tego wydawnictwa odbyła się dzisiaj w sądeckim ratuszu.

Już dziś zaplanuj sobie i swojej rodzinie sobotę z książką!

Jesteś zainteresowany udziałem w targach jako wystawca? Przyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Zapraszamy do kontaktu. Małgorzata Sitek, [email protected], tel. 18 475 16 31, 797-774-530.

[email protected] , fot. i film Daniel Szlag.Dziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY