Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
08/11/2023 - 07:05

Wydawcy książek to coś dla Was! Zapraszamy do Krynicy – Zdroju [WIDEO, ZDJĘCIA]

W poniedziałek ruszył XII konkurs o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Zachęcamy naszych czytelników do zgłaszania sądeckich autorów, których warto pokazać, którzy szczycą się wspaniałym dorobkiem oraz książek o Sądecczyźnie, które ukazały się drukiem w 2023 roku. Temu konkursowi towarzyszy również prestiżowa impreza wydawnicza – Sądeckie Targi Książki. W 2024 roku będzie to już ich szósta edycja.

W 5. Sądeckich Targach Książki, które odbyły się w lutym tego roku wzięło udział ponad 20 wystawców.

Ta wydawnicza impreza cieszyła się ogromną popularnością, a czytelnicy wychodzili z Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju z siatkami pełnymi książek. Tych, które chcieli mieć w swojej bibliotece, tych, które chcieli jak najszybciej przeczytać.

Wielu czytelników już podczas trwania targów siadało w Pijalni Głównej na wygodnych kanapach i zatapiało się w lekturze dopiero co kupionej książki.

Jeśli jesteś zainteresowany wystawieniem książkowych publikacji w przyszłym roku na 6. Sądeckich Targach Książki, które również odbędą się z końcem stycznia w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju, zapraszamy do kontaktu z Małgorzatą Sitek, koordynującą 6. Sądeckie Targi Książki. Służy wszelkimi informacjami na temat przyszłorocznych targów.

Numer kontaktowy do Małgorzaty Sitek – Dział Marketingu – tel. 18 475 16 31, e – mail: [email protected].

W 6 Sadeckich Targach Książki swój udział potwierdziły cztery prestiżowe wydawnictwa. Do Krynicy – Zdroju przyjeżdżają zarówno wystawcy renomowani, jak i wystawcy, będący debiutantami. Ubiegłoroczni debiutanci już zapowiedzieli swój udział na kolejnych targach.

- Szykujcie się już na przyszły rok i przyjeżdżajcie na 6. Sądeckie Targi Książki do Krynicy – Zdroju – mówi Małgorzata Sitek, koordynatorka przyszłorocznych targów. - Naprawdę warto przyjechać, wystawić w Krynicy – Zdroju swoją ofertę wydawniczą. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów.

Zobacz, jaka atmosfera panuje co roku na targach książki – materiał filmowy.

([email protected], fot. IM, RG, film: Daniel Szlag), © Materiał chroniony prawem autorskim.

Dziękujemy za przesłanie błędu