Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 1 kwietnia. Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
20/02/2020 - 14:15

2. Sądeckie Targi Książki: z pijalni nikt nie wyjdzie z „pustymi rękami"

W ubiegłym roku do dyspozycji wystawców z całej Polski oraz Czytelników oddaliśmy jedną z większych sal w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Zainteresowanie targami przerosło oczekiwania organizatorów. W tym roku wystawiennicza przestrzeń będzie jeszcze większa. Zapraszamy 29 lutego do Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Do udziału w tegorocznych 2. Sądeckich Targach Książki zachęca Małgorzata Sitek, koordynator tego czytelniczego wydarzenia.

W tym roku podwoje dla autorów książek, w tym również Sandecjanów i wystawców otworzyła pijalnia, sztandarowy obiekt w Krynicy Zdroju, do którego będąc w uzdrowisku należy wejść.

- Ubiegłoroczne targi cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że w tym roku Czytelnikom oraz wystawcom udostępniona zostanie znacznie większa przestrzeń. W targach weźmie udział wielu wystawców niemal z całej Polski. Będziemy gościli między innymi wydawnictwa z Łodzi, Kielc, Krakowa. W pijalni głównej zostanie zaprezentowana bardzo bogata oferta książek i publikacji. Zapewniamy, że każdy, kto odwiedzi targi nie wyjdzie stamtąd z „pustymi rękami”. Książek będzie mnóstwo.

Oferta wydawnictw, z którą będzie można zapoznać się podczas tego wydarzenia będzie bardzo bogata. Będzie ją prezentowało około dwudziestu wystawców, którzy pokażą nowości wydawnicze, jak i publikacje, które są trudno osiągalne.

- Do Krynicy Zdroju zapraszamy wszystkich, którzy szukają ciekawych książek, dla których książka jest cząstką ich życia – dodaje koordynator targów. – Będą to oczywiście książki o różnej tematyce. Przede wszystkim tak cenione przez Czytelników Sandecjana, czyli publikacje książkowe o naszym regionie. Sandecjana, to książki „perełki”, które powinny być w domowej biblioteczce każdego Sądeczania. Wiele z nich już ciężko znaleźć w księgarniach, czy antykwariatach.

2. Sądeckie Targi Książki będą także, jak zapewnia Małgorzata Sitek okazją do porozmawiania z autorami książek, którzy przyjadą do Krynicy Zdroju z wydanymi swoimi najnowszymi publikacjami. Będzie można też je kupić i zdobyć cenny autograf.

2 Sądeckie Targi Książki odbywać się będą od godz. 10 do 20.

Organizatorem tej wyjątkowej imprezy jest Fundacja Sądecka oraz Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A - partner organizacyjny, a zarazem gospodarz miejsca, w którym odbywają się tegoroczne targi.

[email protected], fot. IMDziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY