Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
10/11/2023 - 15:40

6. Sądeckie Targi Książki. Już czas dołączyć do wspaniałego grona wystawców!

Już odliczamy tygodnie do 6. Sądeckich Targów Książki. To wielka, prestiżowa impreza wydawnicza, która w tym roku odbędzie się również w Krynicy – Zdroju. Spotykamy się w uzdrowisku w ostatni weekend stycznia 2024 roku w Pijalni Głównej. Zapraszamy na targi miłośników książek, którzy kochają czytać.

Zaczynamy w ostatni weekend styczna - już w piątek. Będzie to dzień, który upłynie pod znakiem literatury dziecięco – młodzieżowej.

- W tym dniu zapraszamy na targi szczególnie dzieci i młodzież szkolną, oczywiście z opiekunami na spotkania i warsztaty z autorami piszącymi dla młodych czytelników – zachęca Małgorzata Sitek, koordynator 6. Sądeckich Targów Książki w Krynicy - Zdroju.

Swoją obecność na 6. Sądeckich Targach Książki potwierdziły już takie wydawnictwa jak:

  • W Drodze,
  • Miraż (po raz pierwszy na naszych targach),
  • Kameleon,
  • Serafin,
  • Esprit (po raz pierwszy na naszych targach),
  • Agora

Jakie książki tym razem ze sobą przywiozą? Czy będą wśród nich nowości, a może bestsellery?   

Sądeckie Targi Książki cieszą się wśród wystawców i autorów bardzo dużą popularnością. Są lubiane szczególnie ze względu na miejsce dające przestrzeń do rozmów o książkach, które będą prezentowane na stoiskach i które można będzie kupić.   

- Na 6. Sądeckich Targach Książki spotkacie się Państwo m.in. z Beatą Majewską, Nathalie K. Flower, Izabellą Agaczewską…  oraz liczną grupą autorów z Samowydawcy.pl To autorzy piszący wyjątkowe książki. To niezależni autorzy – dodaje koordynatorka targów.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

[email protected], fot. arch. „Sądeczanin”, © Materiał chroniony prawem autorskim.

Dziękujemy za przesłanie błędu