Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
24/01/2024 - 12:30

6. Sądeckie Targi Książki: Lekarka opowie o swojej książce „Sanatorium ludzkich serc” – spotkanie autorskie

Piątek, sobota, niedziela (26 – 28 stycznia) w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju podczas 6. Sądeckich Targów Książki to nie tylko bardzo bogata oferta różnorodnych książek, ale także bardzo ciekawe spotkania autorskie z autorami poczytnych publikacji. Podczas 6. Sądeckich Targów Książki tych spotkań będzie bardzo dużo. Naprawdę warto wziąć w nich udział i posłuchać. Po ich zakończeniu można zdobyć cenny autograf autora książki. Już w piętek (26 stycznia) o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z lek. Justyną Kafel-Wituszyńską, autorką książki pt. „Sanatorium ludzkich serc”.

Spotkanie z lek. Justyną Kafel-Wituszyńską to pierwsze spotkanie autorskie podczas 6. Sadeckich Targów Książki.

Książka „Sanatorium ludzkich serc” jest książką napisaną przez panią doktor. Jeśli mielibyśmy w kilku słowach opowiedzieć o tej książce to powiedzielibyśmy: świetna książka, naprawdę warto ją przeczytać.

 „Sanatorium ludzkich serc” - ta książka, jak pisze autorka, powstała prosto z serca, z ogromną sympatią do pacjentów, będących w jesieni swojego życia. Znajdziesz tu gotowe, profesjonalne zalecenia lekarskie w walce z najczęstszymi chorobami przewlekłymi. Podróż po zakamarkach medycyny wiedzie poprzez przypadki dwunastu kuracjuszy, którzy przebywają w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju. Seniorzy dzielą się z czytelnikiem historiami swojego życia, niejednokrotnie niezwykle bolesnymi.

Zatrzymajmy się chwilę na autorce (za www. sanatorium-ludzkich-serc.pl):

Justyna Kafel-Wituszyńska jest lekarzem specjalizującym się w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej. Studia na kierunku lekarskim ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Rezydenturę rozpoczęła w jednym z ośrodków sanatoryjno-wypoczynkowych w Krynicy – Zdroju.

Ukończyła lekarski staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie. Rozpoczęła specjalizację lekarską w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej w Ośrodku Sanatoryjno – Wypoczynkowym „Lwigród” w Krynicy – Zdroju. Odbyła moduł podstawowy w zakresie chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Poddoddziałem Geriatrii w Brzesku. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy w Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Zdobywała doświadczenie pracując w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej. Prowadzi własną prywatną praktykę lekarską w rodzinnym mieście Zakliczyn.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z lek. Justyną Kafel-Wituszyńską – piątek (26 stycznia) godz. 11.00.

[email protected], źródło: www. sanatorium-ludzkich-serc.pl, plakat przesłała autorka książki.

Dziękujemy za przesłanie błędu