Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
29/02/2020 - 07:20

Wyniki konkursu „Moje ulubione miejsce na Sądecczyźnie”!

Wybór był jak zwykle trudny. Szczególnie, że zdawaliśmy siebie sprawę, iż za każdym zdjęciem kryje się historia. Przeglądaliśmy fotografie i uśmiechaliśmy się. Wiele miejsc znaliśmy, niektóre były dla nas nowe. W końcu, po długich obradach przyznaliśmy trzy równorzędne pierwsze miejsca i nagrodę specjalną!

zdjęcia pana Sławomira Toczka. Stali bywalcy Hali Łabowskiej zapewne bez problemu rozpoznali to miejsce
Zaczniemy od prezentacji zdjęcia pana Sławomira Toczka. Stali bywalcy Hali Łabowskiej zapewne bez problemu rozpoznali to miejsce. Szałasy pasterskie na Hali Skotarskiej, a z nich piękny widok na Tatry.

4 Sławomir Kubas Krynica
Krynica Zdrój, to miasteczko, które urzeka swoim klimatem. Idealnie ujął to w swoim kadrze pan Sławomir Kubas. Jest dokładnie tak, jak opisał nam to zdjęcie. W Krynicy: spotyka się historia i teraźniejszość, spokój kuracjusza i pośpiech biznesmena.  Przekraczasz Kryniczankę, patrzysz na Witoldówkę, Romanówkę, Małopolankę i jesteś w innej epoce. Idąc Bulwarami  spotykasz Nikifora w muzeum, a wychodząc z Deptaku  widzisz go siedzącego na murku.  Taka magiczna jest Krynica.

p, Małgorzata:  Bacówka nad Wierchomlą

I znowu widok na Tatry! Tym razem zdjęcie pani Małgorzaty wykonane przy Bacówce nad Wierchomlą - w jej najulubieńszym sądeckim zakątku. Gdzie zawsze chce się wracać po uśmiech, po smak herbaty, słońca i spokój.  

Alpaki, p. Chabasiewicz

Jak napisał pan Michał Chabasiewicz zdjęcia, które nam przesłał nie są jego najlepszymi. Za to są prawdziwym „powrotem na Sądecczyznę” i to nie samotnym, a z bliskimi. Zdjęcie na Zamku w Rytrze, a także alpak w Biczycach to pamiątka po feriach spędzonych w rodzinnych stronach.

Równocześnie prosimy zwycięzców o odbiór nagród na naszym stoisku na 2. Sądeckich Targach w Krynicy, gdzie będą mogli również uzyskać autograf autora książki „Powrót na Sądecczyznę” pana Antoniego Kroha! My zaś zachęcamy do obejrzenia galerii pozostałych prac! (AK) (redakcja@sadeczanin.info)

Zdjęcia przesłane na konkurs „Moje ulubione miejsce na Sądecczyźnie”!
Oto pozostałe zdjęcia przesłane na konkurs „Moje ulubione miejsce na Sądecczyźnie”. Mieszkamy w pięknym miejscu, to widać na fotografiach!


Dziękujemy za przesłanie błędu