Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
06/06/2023 - 07:20

Centrum Medyczne Stolarska w Nowym Sączu: Priorytetem jest zadowolenie pacjenta

Centrum Medyczne Stolarska w Nowym Sączu stanowi wyjątkowe miejsce dedykowane wymagającym pacjentom, którzy cenią sobie indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie wyspecjalizowanego personelu.

Od dwóch miesięcy pacjenci mają możliwość skorzystania z usług medycznych świadczonych przez tę placówkę. Położona przy ulicy Stolarskiej 3, w pobliżu stadionu miejskiego Sandecji, klinika ta zapewnia profesjonalną opiekę, która sprawia, że każdy pacjent czuje się wyjątkowo.

- Naszym najwyższym celem jest zdrowie i uśmiech pacjenta - podkreśla współwłaściciel   placówki. - Takie podejście stanowi nasz priorytet.

Centrum wyróżnia się między innymi doskonałą lokalizacją, zapewniającą łatwy dostęp dla pacjentów. Klinika mieści się w samym „sercu medycznym miasta”, gdzie skupiają się różne szpitale, w tym szpital miejski, który jest oddalony o około 200 metrów.

Placówka ta dysponuje własnym parkingiem, oddzielnym dla pacjentów oraz oddzielnym dla lekarzy i personelu medycznego. Około trzydziestu miejsc parkingowych zostało wydzielonych wokół budynku o  dużej, czarnej bryle.

Budynek o powierzchni 700 metrów kwadratowych został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i jest m.in. wyposażony w szklaną windę. Wnętrza Centrum zostały urządzone w elegancki i nowoczesny, wręcz butikowy sposób, aby zapewnić każdemu pacjentowi komfort i swobodę.

Znajdują się tam gabinety różnych specjalizacji, takie jak neurologiczny, onkologiczny, ortopedyczny, gabinet chorób wewnętrznych, gabinet leczenie boreliozy, dietetyka klinicznego, endokrynologiczny, diabetologiczny. Ponadto, dostępne są gabinety medycyny estetycznej, kosmetologii a wkrótce chirurgii plastycznej. Do dyspozycji jest także sala konferencyjna oraz dwie przytulne poczekalnie.

- Jesteśmy placówką oferującą kompleksowe konsultacje medyczne oraz zabiegi chirurgiczne w sektorze prywatnym. Nasza placówka jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i zabiegowy - dodaje współwłaściciel.

Centrum zapewnia konsultacje z zakresu medycyny ogólnej, takich jak neurochirurgia, ortopedia, choroby wewnętrzne, logopedia, neurologia, dietetyka oraz endokrynologia. Oferuje również szeroką gamę usług z dziedziny medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej i kosmetologii, obejmujących między innymi usuwanie znamion, żylaków, zamykanie naczynek, a także procedury związane z regeneracją i odmładzaniem skóry, takie jak np. laseroterapia czy medycyna regeneracyjna.

- Jesteśmy dumni ze współpracy z lekarzami medycyny estetycznej oraz wybitnymi   kosmetologami w naszym mieście” - mówi współwłaściciel.

- Zapraszamy do naszej placówki pacjentów borykających się z różnorodnymi problemami skórnymi, niezależnie czy to jest trądzik czy pierwsze oznaki starzenia się skóry, jesteśmy gotowi   służyć pomocą. Serdecznie zapraszamy także na zabiegi relaksacyjne - dodaje pani kosmetolog.

W planach właścicieli placówki leży również rozwinięcie usług w innych obszarach medycyny oraz  współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia.

- Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego Centrum Medycznego i powierzenia swojego  zdrowia w ręce najlepszych specjalistów - przekonuje współwłaściciel placówki. - Dla nas zadowolenie pacjentów stanowi najcenniejszą nagrodę.

Jeśli ktoś pragnie skorzystać z usług świadczonych przez specjalistów Centrum Medycznego  Stolarska, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 607-819-819

W okresie od 15 maja do 15 czerwca, w klinice można skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych gdzie dowiesz się, jak dbać o skórę twarzy, szyi oraz dekoltu, jakie kosmetyki stosować i jakie zabiegi pomogą Ci w poprawie kondycji skóry.

Zapraszamy

Centrum Medyczne Stolarska w Nowym Sączu: Priorytetem jest zadowolenie pacjenta
Centrum Medyczne Stolarska w Nowym Sączu stanowi wyjątkowe miejsce dedykowane wymagającym pacjentom, którzy cenią sobie indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie wyspecjalizowanego personelu.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu