Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
16/05/2024 - 17:15

Darmowe badanie słuchu! Zapraszamy do Miasteczka Zdrowia już 20 maja

Zapraszamy na kolejne badania, które będzie można zrobić bezpłatnie w towarzyszącym XI Seminarium o Zdrowiu Sądeczan Miasteczku Zdrowia już 20 maja, w najbliższy poniedziałek. To badania słuchu. Zobaczcie szczegóły.

O możliwości zrobienia cytologii i badania PSP pisaliśmy w publikacji Zrób bezpłatnie cytologię i badanie PSA. BADABUS czeka na Miasteczku Zdrowia już w najbliższy poniedziałek, o darmowych badaniach gęstości kości w artykule Bezpłatne badanie: „Zmierz Się” z osteoporozą na Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Ale na tym nie koniec oferty Miasteczka Zdrowia, bo będą tam też do Waszej dyspozycji dwa punkty, w których bezpłatnie będziecie mogli sprawdzić swój słuch. Badania będą wykonywać na w sali nr 32 specjaliści z ACS Audika Sp. z o.o. a w Słuchobusie kolejni z Marmed Gorlice. 

- Nasi eksperci od zdrowia słuchu przeprowadzają szczegółową rozmowę, by ocenić wpływ ubytku słuchu na Twoje życie. W kolejnym kroku proponujemy technologie słyszenia dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz pozostać sobą – podkreśla audiolodzy z ACS Audika.

W jakiej kondycji jest słuch Małopolan, w tym również mieszkańców naszego regionu? - Małopolanie mają duży problem ze słuchem. Niestety – zaznaczała już podczas zeszłorocznej edycji Seminarium o Zdrowiu Sądeczan Monika Ślusarczyk z Marmet Gorlice. 

Na problemy z sercem cierpią coraz młodsi, nawet dzieci. Specjalista wskazuje przyczynę

- Na to, że zaczynają się kłopoty, związane ze słuchem, że zaczynamy gorzej słyszeć mają wpływ różne czynniki, między innymi szalone tempo życia, wszechobecny hałas, słuchanie głośnej muzyki, praca w uciążliwych dla słuchu warunkach, ale też urazy akustyczne. To wszystko ma wpływ na nasz słuch. Do nas zgłaszają się osoby w różnym wieku. Młodsze i starsze, które zaczynają mieć problem ze słuchem – zachęcała do przeprowadzenia profilaktycznych badań.

Z kolei konsultacje z zakresu doboru aparatu słuchowego prowadzić będą przedstawiciele GEERS-u.

Zatem nie przegapcie. Zapraszamy do Miasteczka Zdrowia już 20 maja do siedziby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu przy ul. Kościuszki 2 w godzinach od 9. do 17. Badania są bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych, wszyscy, którzy są nimi zainteresowani proszeni są o zgłoszenie się do recepcji Miasteczka Zdrowia po odbiór opaski. Recepcja działać będzie w sali gimnastycznej (budynek B).

([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info/ACS Audika, Marmet Gorlice) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu